Niebieska paczka

Projekt
zakończony
828
/ 12000 zł
19
wspierających
 

Niebieska paczka to projekt wysyłki wyjątkowej książki na Wschód

                                   thumb_1a17a5b_resize_1920_1080.jpg

Wieczność zaczyna się dzisiaj - między mną a tobą, między tobą a każdym spotkanym człowiekiem

Królestwa Bożego nie należy szukać w górze, ponad chmurami, ani też poza naszym wszechświatem. Do Nieba nie idzie się dopiero po śmierci. Jest ono blisko każdego z nas, w naszym sercu i na wyciągnięcie ręki. Wystarczy otworzyć ramiona, aby w napotkanym człowieku odkryć Chrystusa i układać z Nim swoje życie z pogubionych po drodze puzzli. W książce „Niebo jest w nas” autor dzieli się z czytelnikiem swoim doświadczeniem Bożej miłości oraz zaprasza każdego, by otworzył ramiona i spotkał Chrystusa w drugim człowieku.


thumb_dcfc941_resize_1920_1080.jpg

Pragniemy, by to przesłanie dotarło do wielu wierzących i niewierzących w krajach posługujących się językiem rosyjskim, szczególnie, aby dotarło do Rosji i na Białoruś. Dlatego też książka ojca Wojciecha Żmudzińskiego SJ została przetłumaczona na ten język i w roku 2012 wydana w nakładzie 3 tysięcy egzemplarzy. Do tej pory wysłaliśmy za wschodnią granicę około 1000 egzemplarzy. Posiadamy jeszcze wiele adresów osób, które chciałyby ją przeczytać. Zwracamy się do wszystkich, którzy chcą przyłączyć się do tej formy ewangelizacja Europy Wschodniej, by zakupili po kosztach produkcji i wysyłki kolejne 1000 egzemplarzy, a my wyślemy je do osób czekających na nią w Rosji, w Mołdowie, na Białorusi i we wschodniej Ukrainie.

thumb_7b63fe4_resize_1920_1080.jpg

Wpłacając 12 złotych fundujesz jeden egzemplarz książki i koszty jej wysyłki. Przekazując 120 złotych robisz prezent aż 10 osobom, do których powędruje książka "Niebo jest w nas". W krajach, do których je wysyłamy brakuje chrześcijańskiej literatury, a ludzie głodni są słowa, które porusza serce i rozpala duszę.


Rys. Ija Smirnova

thumb_81713da_resize_1920_1080.jpg

Regulamin komentowania