Wychować mistrzów świata

Projekt
zakończony
3810
/ 55000 zł
32
wspierających
 

IMG_7125hub.jpg


KIM JESTEŚMY, CZYLI KTO WYCHOWA MISTRZÓW...

Nazywam się Hubert Migaczew. Przez siedem lat byłem aktywnym zawodnikiem nie istniejącego już klubu bokserskiego WKS Gwardia Warszawa. Miałem przyjemność szkolić Kadrę Narodową w boksie oraz międzynarodową drużynę bokserską Hussars Poland. Ukończyłem studia pedagogiki resocjalizacyjnej oraz kryminologicznej. Od ponad 10 lat na warszawskiej Pradze prowadzę klub bokserski Fenix Fight Club.

IMG_6922.jpg


MISTRZÓW W BOKSIE, DOBRZE MYŚLĘ?

Wychowanie mistrza świata w boksie to nasze marzenie, jednak nie taki cel przyświeca działaniom klubu. Wierzymy, że boks pod okiem odpowiednich osób uczy systematyczności, pokory, samodyscypliny, szacunku do drugiej osoby oraz wytrwałego dążenia do celu. Są to owoce ciężkich treningów, które mają realny wpływ na wszystkie aspekty życia. I właśnie takich mistrzów - w ringu, jakim jest każdy nowy dzień i jego wyzwania - pragniemy wychowywać.

Tylko w ostatnim roku reportaże o naszej działalności przygotowały stacje Polsat i TVN:

reportaze2_kopia.pngreportaze2.png


JAK MOGĘ POMÓC?

Dzięki współpracy z lokalnymi władzami większość zajęć w Fenix Fight Club jest bezpłatna. Niestety wielu naszych podopiecznych (ich rodziców) nie stać na zakup stroju czy butów sportowych, a co dopiero rękawic bokserskich. Aby treningi dalej mogły dalej odbywać się w sprzyjających warunkach i na najwyższym poziomie potrzebujemy doposażyć naszą salę. Marzymy o:

7000 zł
50 par rękawic bokserskich
2000 zł
25 par rękawic przyrządowych do pracy na workach
500 zł
25 skakanek bokserskich
3250 zł
50 t-shirtów sportowych
6250 zł
25 zestawów dresów
35000 zł
odświeżenie sal, wymiana wykładziny na gumową
1000 zł
platforma z gruszką bokserską
55000 zł
S U M A

IMG_6887.jpg

Zakładamy każdy możliwy scenariusz zakończenia naszej zbiórki. W przypadku nie osiągnięcia 100% założonej kwoty zakupimy cześć rzeczy z powyższej listy - po prostu w mniejszych ilościach. Gdyby jednak udało nam się zebrać całą kwotę, a nawet i więcej, naszym podopiecznym z warszawskiej Pragi zakupimy obuwie sportowe.


CHCIELIBYŚMY SIĘ ODWDZIĘCZYĆ:

Przygotowaliśmy szereg nagród dla osób indywidualnych i firm, które wesprą nasz projekt.

IMG_6873_kopia.jpg


FENIX TO ODPOWIEDNIE MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Salę Fenix Fight Club wiele razy można była zobaczyć w telewizji. Reportaże o naszej działalności przygotowały stacje: TVN ("Dzień dobry TVN"), TVP ("Na celowniku") oraz Polsat ("Surprise, surprise"). Klub  zamieniał się również w plan zdjęciowy takich programów jak "The Voice of Poland", "Superwizjer", "Gliniarze", "Superniania".

4961.jpg

facebook.com/fenixklubbokserskiwarszawa


PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Kamil Sołdacki

FFC brand manager

[email protected]

 

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę