Mała kuchnia na kółach

Projekt
zakończony
50
/ 6000 zł
1
wspierających
 

Jestem Ola ukończyłam naukę w liceum, mam 19 lat, zdaje maturę, następnie chcę pójść dalej na studia do Częstochowy na kierunek - psychologia. Interesuję się nią od dawna, sprawia mi ogromną przyjemność móc pomóc drugiemu człowiekowi, udało mi się to już wiele razy i jest to dla mnie ogromny sukces i radość. Tak naprawdę każdy z nas ma jakieś zmartwienie większe lub mniejsze, a żeby poradzić sobie z nim najważniejsza jest psychika człowieka, aby ją wzmocnić i nie popaść w depresję, alkoholizm czy narkotyki często potrzebujemy wsparcia innej osoby, która będzie przy nas i starać się nam pomóc. Sama świadomość, że nie jesteśmy sami daje nam opacie i wiarę w lepsze jutro. Taką osoba chcę być dla każdego.

   Teraz chcę wziąć przyszłość w swoje ręce i sama zadbać o siebie, być niezależna. Moim atutem jest umiejętność do przyrządzania znakomitych hot-dogów i hamburgerów robionych ze świeżych produktów i pragnę się tym podzielić prowadząc wózek gastronomiczny. Fast - food na kółkach w centrum Częstochowy. Sprawi mi to przyjemność oraz samodzielnie utrzymać się podczas studiowania. 

thumb_ffd2137_resize_1920_1080.png

Co spowodowało, że pojawił się u mnie ten pomysł ?

    Moi przyjaciele stwierdzili, że powinnam wykorzystać swój przepis i talent. Wtedy zaczęłam o tym myśleć i ułożyłam cały plan działania. Znalazłam pracę na weekendy w pizzerni, aby zbierać pieniądze na otworzenie działalności. Niestety sama nie jestem w stanie, po mimo moich starań uzbierać tak dużej kwoty i dlatego proszę Was z całego serca o pomoc.  

     Zamierzam  otworzyć działalność już w te wakacje . Aby  rozpocząć to przedsięwzięcie  niezbędne jest zakupienie wózka gastronomicznego, który kosztuje 2 tys., wykupienie miejsca wynosi 100 zł/ miesiąc i opłaty związane z prowadzeniem działalności około 2 tys.  oraz produkty potrzebne do przyrządzenia hot-dogów i hamburgerów.                               

     Aby pierwszy hamburger został sprzedany potrzebuje 6 tys.PLN. Za pomoc w spełnieniu tego marzenia oferuję wiele atrakcyjnych nagród m.in. pendrive, koszulki, poduszki, kubki, długopisy i wiele innych nagród.

Proszę wspomóżcie moją pierwszą działalność, która otworzy mi drzwi do samodzielności. Bez waszego wsparcia nie jest to możliwe, proszę dajcie mi tą szansę. Po mimo mojego młodego wieku jestem twardą, dążącą do celu kobietą, która jeszcze nigdy w żadnej sprawie się nie poddała. Teraz też nie zamierzam ☺ 

Kontakt:

 E-mail: [email protected]

 

Regulamin komentowania