PŁYTA HURROCKAINE - WESPRZYJ ROCKOWE BRZMIENIE!

Projekt
zakończony
2200
/ 8000 zł
28
wspierających
 

Howgh!


    Jesteśmy Hurrockaine, pochodzimy trochę z Katowic, trochę z Olkusza. Istniejemy od 2013 roku i gramy rocka - muzykę, która płynie w naszych żyłach i daje nam całkowitą wolność ekspresji. Nie ograniczamy się w żaden sposób, nie boimy się zarówno nowoczesnych, jak i nieco oldschool'owych rozwiązań brzmieniowych. Komponując mieszamy w dźwiękach do momentu kiedy stwierdzimy, że łączą się w nasz własny, huraganowy sound... Naszym głównym celem jest grać muzykę na tyle nietuzinkową, żeby ciężko było przejść obok niej obojętnie. No i na koncertach dawać totalnego ognia! ;) 

thumb_Hurrockaine-band-proxima_resize_60

    Od momentu założenia grupy dziarsko ciśniemy naprzód, i chociaż czasem wiatr wieje w oczy mocniej niż w plecy, nie zamierzamy się poddawać. Zagraliśmy dla Was mnóstwo koncertów, które sprawiły, że na scenie czujemy się swobodniej niż we własnych łazienkach - zawsze dajemy z siebie 100 % zarówno dla ludzi, którzy pokochali to co robimy, jak i dla samej miłości do rock'n'rolla. Od samego początku poza koncertami podejmujemy mnóstwo różnych działań, żeby dotrzeć z naszą muzyką do jak najszerszego grona odbiorców. Właśnie zarejestrowaliśmy EP pod okiem Tomasza ZED'a Zalewskiego, równolegle pracując nad pokaźnym materiałem koncertowym, żeby na każdym z występów móc Was czymś zaskoczyć. Rozpoczęliśmy również zdjęcia do klipów, którymi będą opatrzone utwory z płyty, żeby fajniej Wam się na nas patrzyło. ;)

thumb_hurrockaine-band_resize_600_600.jp

Niestety, w ferworze tych wszystkich działań, po etapie nagrań skończyły nam się środki i bez Waszej pomocy będzie nam ciężko ukończyć to, co zaczęliśmy. Jeśli już nas znacie, wiecie ile muzyka znaczy dla nas wszystkich i jak bardzo chcielibyśmy móc podzielić się z Wami naszymi najnowszymi dźwiękami. Włożyliśmy w nie całe serca, mix doświadczeń życiowych i muzycznych + śmiech, łzy, sporo potu i trochę krwi. Zwracamy się więc do Was z prośbą o pomoc w wydaniu płyty! Potrzebujemy wsparcia głównie w celu opłacenia nakładu wydawniczego EP-ki, ukończenia klipów do wszystkich numerów, jak również wielu działań promocyjnych, które wiążą się z uprawianiem nawet najswobodniejszego rock'n'rolla ;)
    
thumb_bfa67d5_resize_1920_1080.jpg

Będziemy wdzięczni za każde, nawet najmniejsze wsparcie finansowe - każda kwota przybliży nas do spełnienia marzenia o Was trzymających w dłoniach naszą pięknie wydaną płytę. O tym, że to co robimy ma sens wiemy właśnie dzięki Wam, kiedy widzimy Wasz entuzjazm na koncertach. Wsparcie jakie okazujecie nam na każdym kroku jest kolejną przyczyną, dla której chcemy sprawić, żeby nasz materiał ujrzał światło dzienne w świetnej jakościowo oprawie, koniecznej aby w dzisiejszych czasach móc docierać do Was swobodnie, nie tylko prosto ze sceny, ale także radiowych rozgłośni i mediów internetowych. W jakości, na jaką zasługują nie tylko nasze dźwięki, ale i Wy - ich odbiorcy. Bez Was to wszystko i tak nie miałoby sensu - wiemy jednak, że tam jesteście i dla Was chcemy grać do końca świata i milion dni dłużej!

POMOŻECIE?! 
CAN YOU HELP US?!

#tomy:
Paulina Magdalena Mazur - wokal
Christian Książek - bas, wokal
Marcin Skipiała - gitara, wokal
Paweł Baldy - gitara, wokal
Kuba Galwas - perkusja

thumb_4d2c08d_resize_1920_1080.jpg

PO WSZELKIE DODATKOWE INFO O NAS, ZAPRASZAMY NA NASZ OFICJALNY FACEBOOK'OWY FANPAGE:
https://facebook.com/hurrockaine

W RAZIE JAKICHŚ PYTAŃ, WAL ŚMIAŁO NA: HURROCKAINE@GMAIL.COM LUB W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę