Płyta Michał Rudaś & Healing Incantation

Projekt
zakończony
3375
/ 3000 zł
44
wspierających
 

W roku 2017 wokalista Michał Rudaś oraz duet Healing Incantation postanowili nagrać wspólnie płytę. 

thumb_4c01096_resize_1920_1080.jpg


Michał Rudaś

thumb_00ca522_resize_1920_1080.jpg

Michał Rudaś to wokalista o wszechstronnym doświadczeniu muzycznym, zarówno studyjnym jak i scenicznym. Jest absolwentem wydziału wokalnego, sekcji piosenki Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im.Fryderyka Chopina przy ul.Bednarskiej w Warszawie (2004). Pobierał również nauki klasycznego śpiewu indyjskiego podczas swoich licznych podróży do Indii u mistrza indyjskiej ragi Anupa Misry – wykładowcy Sanskrit University w Varanas. Ma na koncie 2 solowe płyty: “Shuruvath” (2009) oraz „Changing” (2013) - obie głęboko inspirowane muzyką indyjską, kilka singli oraz nowo wydany (2016) mini album “Wieloryby i syreny”. Jest laureatem nagrody jury w koncercie Trendy Festiwalu Sopot Top Trendy 2009. Nominowany był też do Fryderyka i Superjedynki za swój debiutancki album.
Współpracował z programami TV: „Jaka to melodia” (2004-2009), oraz początkowo w Orkiestrze Adama Sztaby, a potem Orkiestrze Tomka Szymusia  w „Tańcu z gwiazdami” (2005-2017). Michał jest również ćwierćfinalistą czwartej edycji programu The Voice of Poland (2014) i finalistą programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (2016). 


Healing incantation: 
Tomasz "Ragaboy" Osiecki - sitar, dilruba
Adam Słupczyński - tabla 

Duet Healing Incantation interpretuje Ragi, czyli klasyczną muzykę indyjską, powstał w roku 2013. W tym samym roku została nagrana pierwszą płyta. Muzycy łączą koncerty z prelekcją na temat instrumentów oraz genezy i rozwoju muzyki indyjskiej, a także jej miejsca we współczesnej kulturze zachodniej. Duet współpracował z Kayah oraz z Anną Jurksztowicz oraz bierze również udział w różnych wydarzeniach kulturalnych.

thumb_f59eaaeb6bd67520117e1a2c9b4eb30f_r
Koncert Healing Incantation w warszawskiej klubokawiarni Bílý Koníček czyli Biały Konik, 
fotografia: Robert Wilczyński 


Tomasz "Ragaboy" Osiecki

thumb_e0efc8dd50632df1102402d6ada02193_r

Koncert Flower Power, Przystanek Woodstock 2015, fotografia: Artur Rawicz

Muzyk, multiinstrumentalista, producent muzyczny, kompozytor. Gra m.in. na SITARZE i DILRUBIE (klasyczne instrumenty indyjskie). Na scenie i w studiu współpracował z wieloma uznanymi artystami i zespołami, m.in. Hey, Kayah, Ania Rusowicz, Michał Rudaś, T.Love, Sorry Boys, Halina Młynkova, Anna Jurksztowicz, Lari Lu, Pawbeats, komponował dla Meli Koteluk. Na stałe jako gitarzysta związany jest z zespołem ISLE OF LOVE, współtworzy duet HEALING INCANTATION. Solo można usłyszeć go podczas chilloutowych RAGABOY LIVE ACT. 8 marca 2014 ukazała się jego pierwsza solowa producencka płyta "Golden Sitar Star". Gry na sitarze uczy się m.in u Alokescha Chandry (ucznia Pandita Raviego Shankara)


Adam Słupczyński 

thumb__def163c94168e91d2c8975aab9cd4266_

Podróżnik i muzyk, zwiedził wiele stron świata, również tych muzycznych. Grał zarówno w projektach neofolkowych (Rirliel), improwizatorskich (terenNowy), etnicznych (Tam Czyli Tu), sambowych (Bloco Central, Prataouro) oraz indyjskich w Healing Incantation. Gra na wielu instrumentach perkusyjnych, uczył się m. in. u Davida Saucedo-Valle na kongach czy u Shri Keshava Rao Nayak na tabli. Współpracował i występował z takimi artystami jak Anna Jurksztowicz, Milo Kurtis i Kayah. 


Akcję crowdfundingową na OdpalProjekt.pl uruchomiliśmy w celu zebrania funduszy na nagranie naszej płyty. Mamy przygotowaną ponad godzinę muzyki. Nagrania chcemy zrealizować na przełomie lipca i sierpnia w Studiu Diamentowy Pies w Warszawie 


Całkowity koszt nagrania naszej drugiej płyty powinien zamknąć się w 3 tysiącach złotych. 

W tej kwocie zawiera się: 

1. Nagrania instrumentów w Studio Diamentowy Pies w Warszawie

2. Miks oraz mastering płyty


Healing Incantation:

pierwsza płyta z roku 2013

Opole 2015 - występ razem Kayah

Raga Darbari - Jaskinia Solna Almonis

Facebook: http://www.facebook.com/HealingIncantation 

Twitter: http://twitter.com/inc_heal 

Instagram: http://www.instagram.com/healing_incantation/ 

Bandcamp: http://healingincantation.bandcamp.com 

YouTube: http://www.youtube.com/channel/UCV4Y9LhgsskJxtl6WtTnDOw
Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę