FRELA - zestaw sensorycznych kieliszków do piwa

Projekt
zakończony
37980
/ 25000 zł
408
wspierających
 

UWAGA! PLANOWANY TERMIN WYSYŁKI NAGRÓD TO 31 LIPCA - 14 SIERPNIA 2017.


CO TO ZA PRODUKT?

Piwna rewolucja w Polsce rozpędziła się na dobre i nie zamierza zwalniać. Praktycznie każdego dnia na polskim rynku pojawiają się nowe, niezwykłe piwa. Piwa aromatyczne, pełne nietypowych nut smakowych, których konsumpcja przemieniła się w rytualną degustację. Pijemy piwo cieplejsze, dobieramy odpowiednie szkło, wąchamy, ogrzewamy, eksperymentujemy. 

Zaprojektowaliśmy niezwykły zestaw kieliszków sensorycznych o pojemności 500ml oraz 300ml, z pełnym wlewem do nóżki, umożliwiającym odpowiednio ogrzewać piwo oraz analizować jego barwę i zmętnienie. Kształt był wielokrotnie testowany, uchwyt doskonale pasuje do dłoni, wykończenie pozwala na wygodne ułożenie ust oraz przykładanie nosa, zapewniając doskonałe doznania zapachowe i smakowe. Picie piwa z "Freli" to wspaniałe doświadczenie. To połączenie piękna i pełni walorów funkcjonalnych. To zupełnie unikalny kształt, który łączy zalety kilku popularnych szkieł do piwa. Jesteśmy przekonani, że to produkt absolutnie wartościowy i wyjątkowy.

Chcielibyśmy, abyś sam mógł się o tym przekonać.

thumb__8_resize_600_600.jpg

thumb__9_resize_600_600.jpg

SKĄD POMYSŁ?

Nie uwierzycie, ale jednemu z nas przyśniła się kiedyś szklanka. Wstał w środku nocy, narysował ją na tablicy i poszedł dalej spać. Następnego dnia kiedy się obudził, przypomniał sobie całą historią, która mu się przyśniła. To piękna historia miłości, kobiety do mężczyzny, z piwem w tle. Ale jakim piwem! Brzydkim, butelkowym koncerniakiem. Coś z tym snem trzeba było zrobić, lekko go zmienić, przywrócić mu pierwotny czar. 

Narysowana na tablicy szklanka do piwa, swoim kształtem przypominała kształt kobiety - to takie podziękowanie dla tych wszystkich dobrych kobiet i próba naprawy zepsutego snu.

Skąd Frela? A no stąd, że w gwarze śląskiej, tak właśnie mówi się (a w zasadzie godo) na kobietę :)
A my pochodzimy właśnie ze Śląska.

thumb__5_resize_600_600.jpg


DLACZEGO WARTO NAS WESPRZEĆ?

Projekt jest ukończony i czeka na produkcję. Prezentujemy gotowy wzór, wielokrotnie testowany i sprawdzany. Nie wspierasz kota w worku, wszystko jest opracowane. Jeśli tylko uda nam się zebrać odpowiednią ilość środków, od razu zlecamy produkcję. Kieliszki zostaną wykonane ręcznie, z największą starannością, w Hucie Szkła w Krośnie. Pomożesz nam zrealizować marzenia, ale też wnieść wartość do życia piwnej społeczności, naszego i Twojego. "Frela" to piękna historia, ukłon w kierunku kultury i sztuki, wynik wspaniałej przyjaźni, zaufania i wiary w siebie. 

Przede wszystkim, "Frela" to dobry produkt, który wyniesie Twoje piwne doznania, na najwyższy poziom. 

thumb_4_resize_600_600.jpg

thumb_11_resize_600_600.jpg

thumb_13_resize_600_600.jpg


KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy przyjaciółmi. Pijemy piwo i staramy się robić to dobrze. Dodatkowo piwo warzymy, degustujemy, analizujemy, przywiązujemy dużą uwagę do szkła, bo uważamy, że picie piwa to sztuka.

Na co dzień zajmujemy się różnymi obszarami projektowania:

Bartek - jestem projektantem User Experience, zajmuję się projektowaniem interfejsów systemów informatycznych (ale jak widać nie tylko), dbam o to by technologia służyła ludziom i pomagała w rozwiązywaniu realnych problemów oraz zaspokajaniu realnych potrzeb. Piję piwo i robię piwo. 

Wojtek - jestem projektantem, w 2015 roku ukończyłem studia licencjackie na kierunku Wzornictwo. Obecnie dalej studiuję aby uzyskać tytuł magistra. W swoich projektach łączę motywy etniczne z nowoczesną stylistyką, uwielbiam także eksperymentować z naturalnym materiałami. Piję piwo, jestem etatowym testerem piwa Bartka.

thumb_6_resize_600_600.jpgJAK WAM PODZIĘKUJEMY?

Oprócz listy nagród, widocznej obok przygotowaliśmy listę wyzwań, które będziemy podejmować po przekroczeniu kolejnych kwot pieniężnych. Chcemy okazać wam w ten sposób dodatkową wdzięczność:

1. Wrzucimy making of filmiku, który znajduje się w tle strony www.frela.pl, jeśli kwota przekroczy 5 tys zł.
2. Jeden z nas przebiegnie 10km przez Katowice, z piwem w szklance. (nagramy to i wam udostępnimy), po tym jak zbiórka osiągnie poziom 10 tys. zł. 
3. Zorganizujemy konkurs picia piwa na czas. (nagramy to i wam udostępnimy), jeśli zbiórka przekroczy 15 tys. zł.
4. Uwarzymy wybrane przez was piwo. (nagramy to i wam udostępnimy), a stanie się to jak będziemy mięli uzbierane 20 tys zł.
5. Nagramy film, w którym spróbujemy odtworzyć sen, który był podstawą pomysłu i motorem napędowym projektu, jeśli projekt przekroczy 100% zbiórki, a więc 25 tys zł.

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę