Persecutors from Nek city

Projekt
zakończony
0
/ 8000 zł
0
wspierających
 

Kim jesteśmy?


    SlicerBoy Team - to zespół twórczych ludzi, którzy tworzą w stylu science fiction, retrowave i cyberpunk lat 80. Każdy z nas jest indywidualną osobowością i uczy się/ studiuje/ pracuje w swojej dziedzinie. Dzięki temu SlicerBoy Team nabiera nowych kolorów i staje się coraz bardziej wszechstronny. Więcej o nas możesz się dowiedzieć w tym filmiku:   

    Inspiracją do rozpoczęcia naszego projektu zostały filmy Star Wars, Terminator, Blade Runner, Escape from New York city i zespoły Kraftwerk, Daft punk, Zodiac. Zdecydowaliśmy się na połączenie filmu animowanego, komiksu i muzyki tych czasów w jedno.

Persecutors from Nek city


    "Persecutors from Nek city" Właśnie taką nazwę ma nowy projekt zespołu SlicerBoy. On się składa z głównego komiksu i działu "WIKI" w którym są opisywane technologie i broń tych czasów.

    To jest historia która ma miejsce w latach 2030. To są trudne czasy. Akcja się odbywa w Nek city - jedno z najważniejszych miast naukowych i handlowych, które się znajduje na wyspie. Jeszcze 8 lat temu na tym terenie panował chaos: upadek gospodarki światowej, kryzys energetyczny, głód i niekontrolowane ugrupowania militarne, które walczyli o władzę i miejsca wydobycia gazu ziemnego.

    Światowe władze wprowadzili stan wojenny a monopolia paliwowa padła.  Po tych wydarzeniach miasto Nek city zostało zdemilitaryzowane i sytuacja społeczna wróciła do normy. Od teraz nawet policja nie może używać broni palnej. Policjant ma prawo skorzystać z broni tylko na swoją odpowiedzialność, jeśli on nie może opanować sytuację w inny sposób.

    Policjanci Ritt i Nita patrolują miasto. Dzień nie za bardzo się różni od innych. Ale dostają powiadomienie o strzałach w sektorze 52. Oni przyjechali na miejsce przestępstwa i to co oni zobaczyli, zmieniło ich dotychczasowe życie... 


    Nasz cel: realizacja 9 odcinków komiksu animowanego z muzyką w stylu Synthwave i Cyberpunk.
    Termin realizacji całego projektu: do 2018 roku

Co już zrobiliśmy:


    - już jest aktywny nasz kanał na YouTube

    - nasz Facebook


    - wersja DEMO naszego projektu:
    - pierwszy odcinek działu WIKI o pistolecie, którego używa policja Nek City:
    - pierwszy odcinek naszego projektu "Persecutors from Nek city":
    - filmik o naszym twórczym zespole:
    - już trwa praca nad drugim odcinkiem WIKI

    - pracujemy też nad drugim odcinkiem "Persecutors from Nek city"


    - pierwszy odcinek "Persecutors from Nek city" ma napisy w językach: Polskim, Ukraińskim i Rosyjskim. Każdy następny odcinek "Persecutors from Nek city" będzie tłumaczony w tych językach


Potrzebujemy pomocy!


    Niestety do tworzenia projektu na dobrym poziomie nam brakuje sprzętu. Chcemy zebrać nowy komputer (tak wyjdzie taniej), dokupić kartę graficzną i RAM do tego sprzętu, co już mamy. Wtedy jakość projektu będzie o kilka poziomów wyższa a kolejne odcinki będą się pojawiały raz na 3 tygodnie.


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę