Kushi leci do Ameryki po Heracrossy

Projekt
zakończony
3560
/ 3000 zł
61
wspierających
 
Typ projektu:
Cześć, z tej strony PokeTrener Kushi!

Od ponad roku prowadzę działalność na platformie YouTube, w której zajmuję się wyłącznie tematyką pokemonów. Wraz z nową falą popularności pokemonów wzrosła również popularność mojego kanału, pozwalając mi rozpocząć moją prawdziwą podróż pokemon.

Byłem już łapać pokemony w Niemczech, we Włoszech oraz w Belgii. Do tego na dniach lecę na Maltę a później do Londynu.

(Tak wyglądała moja podróż do Brukseli)

Ale prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero podczas podróży na inny kontynent. Kontynent, na którym występują niedostępne u nas pokemony...

Żeby polecieć na tydzień do Ameryki Południowej, nałapać tam Heracrossów i nakręcić z tego masę świetnych odcinków na mój kanał potrzebuję 3000 złotych.

thumb_mapafinal_resize_600_600.jpg

Planuję, że podróż odbędzie się do Sao Paulo w Brazylii, gdzie było wiele potwierdzonych zgłoszeń na temat obecności Heracrossów.

Heracross jest bardzo silnym pokemonem regionalnym, występującym wyłącznie w Ameryce Południowej i środkowej. Przydatność tego pokemona jest bardzo duża gdyż stanowi bardzo dobrą kontrę na najsilniejszego defensywnie pokemona w grze.

thumb_ityle_resize_600_600.jpg

Oczywiście oprócz samego łapania Heracrossów liczy się również świetna przygoda oraz filmy z tej podróży na moim kanale na YouTube (link).

Zachęcam do wspierania tej wyprawy. Zobaczcie też nagrody dla wspierających!
Zapraszam na mojego fb
Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę