Nowa siedziba Republikanów w Warszawie

Projekt
zakończony
7860
/ 25000 zł
21
wspierających
 

Nowa siedziba Republikanów

Nasze stowarzyszenie wchodzi w nowy etap. Wierzymy, że istnieje w Polsce przestrzeń, którą musimy zagospodarować. Jest to przestrzeń pokornej budowy i zaangażowania tysięcy ludzi w zmianę jakości życia publicznego w kraju.

thumb__siedziba%20republikanie_resize_60

JESTEŚMY REPUBLIKANAMI. NASZĄ PARTIĄ JEST POLSKA

Nadchodzący czas to okres zamętu i chaosu. Tylko otwarte, wolne i zbudowane na trwałych fundamentach społeczeństwo może wyjść z tej próby silne i podmiotowe.

Ostatnie wydarzenia to historyczny moment, w którym Republikanie założyli Koło Poselskie w Sejmie. To zaledwie mały krok w kierunku budowy sprawnej organizacji, która trwale zmieni Polskę.

thumb__fetch2222)UID)_resize_600_600.jpg

Stworzymy w Warszawie miejsce, które zajmie się codzienną budową podwalin stowarzyszenia. Będzie to miejsce otwartej debaty. Stworzymy inkubator republikańskiego zaangażowania obywateli. Nasza przestrzeń będzie służyła inicjatywom ogólnopolskim i lokalnym. Potrzebujemy siedziby, w której wyszkolimy i pomożemy zaangażować się w życie publiczne tysiącom osób.

 thumb_sedziba%20rep%202_resize_600_600.j

Założenia

Prowadzimy rozmowy na temat lokalizacji i pozyskania lokalu na naszą siedzibę w centrum Warszawy. Wszystkie brane przez nas pod uwagę miejsca wymagają remontu. Potrzebujemy też zapewnienia stabilnego finansowania w ciągu najbliższego roku. Mamy zamiar wyposażyć naszą siedzibę w sprzęt, który będzie służył sympatykom i różnym organizacjom do realizacji ich celów.

W zależności od wysokości pozyskanych środków uda nam się:

25 000 - remont, roczne utrzymanie siedziby, funkcjonalna sala konferencyjno/szkoleniowa

thumb_fetch)UID)_resize_600_600.jpg

Nasz facebook i twitter :-)
Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę