Pomóż Reprezentacji Polski wyjechać na Mistrzostwa Świata!

Projekt
zakończony
150
/ 10000 zł
2
wspierających
 

O AD ASTRA

Zespół AD ASTRA jest grupą przyjaciół, których połączyła miłość do teatru oraz tańca. Jego historia zaczęła się niepozornie, od jednej godziny zajęć tygodniowo w domu kultury. Z czasem jednak dzieci zaproponowały większą ilość godzin– wiedziały, że mając więcej treningów, ich umiejętności znacznie wzrosną. Dziś grupa zaawansowana ćwiczy ponad 8 godzin tygodniowo, 4-5 razy w tygodniu. Kierownikiem artystycznym, choreografem i instruktorem tańca zespołu jest Aleksandra Lewy, która poświęca cały swój wolny czas na pracę z dziećmi podczas prób tanecznych, organizuje wyjazdy na konkursy, a nawet projektuje kostiumy dla swoich podopiecznych.

Tancerki podchodzą do swojej pasji bardzo profesjonalnie. Na co dzień starają się łączyć ciężką pracę z dobrą zabawą. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera. Dziewczynki spotykają się ze sobą nie tylko na treningach, mogą na sobie polegać. Są opiekuńcze, radosne ale i pracowite - potrafią trenować w skupieniu z ogromnym zaangażowaniem.

Zespół może się pochwalić wieloma sukcesami podczas ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów oraz festiwali. Najważniejszym z nich jest zdobycie Mistrzostwa Polski w tańcu sportowym w listopadzie 2016, tym samym kwalifikując się do Kadry Narodowej. Na przełomie maja i czerwca tego roku AD ASTRA, będzie miał zaszczyt reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata na Węgrzech.

AD ASTRA ma swoją receptę na sukces: cierpliwość, skromność, pokora i uczciwa praca, w połączeniu z pasją, pewnością siebie oraz pozytywnym myśleniem nie tylko pomagają osiągać sukcesy, ale też pozwalają na bycie szczęśliwym tancerzem.

thumb_AdAstra_2_resize_600_600.jpg

CEL

Naszym celem jest zebranie 10.000 zł.

Z łącznej kwoty ponad 28.000 złotych, potrzebnej do zorganizowania wyjazdu, znaczną sumę udało się pozyskać od rodziców oraz klubu sportowego. Przekazali oni 18 tysięcy złotych, co stanowi aż 65% całej kwoty. Brakuje już zatem naprawdę niewiele, by dziewczynki mogły spełnić swoje marzenie.

Środki finansowe uzyskane w bieżącej kampanii chcemy przeznaczyć przede wszystkim na koszty przejazdu zespołu autokarem do miejscowości Pecs, gdzie odbędzie się rywalizacja.

Jeśli uda się zebrać większą kwotę pieniędzy, przeznaczona ona zostanie na opłacenie ubezpieczenia oraz akredytacje zawodniczek.

thumb__AdAstra_1_resize_600_600.jpg

O FUNDACJI

Jako Fundacja Rozwoju Talentów, postanowiliśmy w ramach Funduszu Stypendialnego dla Talentów wesprzeć starania Zespołu AD ASTRA, gdyż jesteśmy przekonani, że talent i ciężka praca grupy powinny zostać nagrodzone. Dziewczynki wygrały już bardzo wiele konkursów, dlatego jesteśmy pewni, że będą godnie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata i głęboko wierzymy w ich sukces.

Więcej o nas na:

- FACEBOOK

- STRONA WWW

thumb_Pasek%20708px_resize_600_600.jpg

 

RYZYKO

FINANSOWE: Mogłoby się wydawać, że mając zebrane ponad 65% środków potrzebnych na wyjazd, AD ASTRA ma praktycznie zagwarantowany wyjazd. Jednak podróż tak dużej grupy dzieci za granicę wiąże się z dużym kosztem transportu. Nie mając środków na autokar, nie będą w stanie reprezentować Polski na Mistrzostwach Świata.

MERYTORYCZNE: Pod kątem tanecznym ryzyko niepowodzenia projektu jest znikome. W razie jakiejkolwiek kontuzji grupa zmieni ustawienia w choreografiach i nie wpłynie to na dyspozycję całego zespołu.

Regulamin komentowania