Spektakl ''KONTRAPUNKT'' - zderzenie pokoleń

Projekt
zakończony
3470
/ 7000 zł
29
wspierających
 


thumb_2bf0131_resize_1920_1080.jpg


MAM MARZENIE!

POZWÓL MI JE ZREALIZOWAĆ!

MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIESZ SIĘ CIESZYĆ RAZEM ZE MNĄ! 


Cześć! 

Jestem młodą aktorką i pragnę zrealizować spektakl w moim rodzinnym mieście Szczecinie. Nazywam się Joanna Wiśniewska i...

...chcę Ci opowiedzieć moją historię, która będzie odpowiedzią na to dlaczego, i na co potrzebuje wsparcia finansowego. 

Zanim udało mi się szczęśliwie przejść przez egzaminy do szkoły teatralnej, przez dłuższy czas przygotowywała mnie do nich aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie, współpracująca również z Teatrem Współczesnym, Teatrem Kameralnym czy Teatrem przy Krypcie, wyjątkowa artystka- Małgorzata Iwańska.  Zaraziła mnie pasją do teatru! Już wtedy w mojej głowie nieśmiało tlił się pomysł, stworzenia w przyszłości spektaklu, w którym mogłybyśmy zagrać RAZEM.

Po ukończeniu studiów we Wrocławiu, artystyczny los zaprowadził mnie do Łodzi. To tam staram się spełniać aktorsko i pedagogicznie. Od zawsze jednak BARDZO chciałam zrobić spektakl w moim ukochanym, rodzinnym mieście, Szczecinie.

(zapraszam Cię też na zapoznanie się z moją działalnością artystyczną poprzez mój funpage: NYSKA studio)

I teraz UWAGA!

Moje marzenie jest w trakcie realizacji! Ja i Małgosia Iwańska rozpoczęłyśmy pracę nad spektaklem. Udało nam się znaleźć bardzo ciekawy tekst, i co bardzo ważne- przestrzeń do wystawienia go w jednym ze szczecińskich teatrów- Teatrze Kameralnym, którego Dyrektorem jest Michał Janicki. Spektakl realizowany będzie pod Jego opieką artystyczną. 

Mało tego! 

Współpracują z nami: Arkadiusz Buszko ,Piotr Klimek i Kinga Dalska 

Jestem bardzo szczęśliwa, że mam szansę na spełnienie marzenia, a także na postawienie kolejnego, bardzo ważnego kroku w moim  aktorskim rozwoju.Niestety wyprodukowanie spektaklu to.... bardzo duży koszt. Udało mi się otrzymać częściowe dofinansowanie na nasz projekt z Urzędu Miasta, ale niestety to zaledwie 50% kosztów, które musimy docelowo ponieść.

Dlatego ODPALAM PROJEKT prosząc O i zachęcając DO wsparcia!

thumb_8d922b6_resize_1920_1080.jpg


SŁÓW KILKA O SPEKTAKLU

Spektakl ''Kontrapunkt'' autorstwa Rubi Birden, to historia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, trzymająca w napięciu, zgłębiająca ludzkie relacje i potyczki, ale przede wszystkim odsłaniająca kulisy życia artysty. Dwie kobiety. Dwie artystki. Dwa pokolenia. Dwie perspektywy. 

''Kontrapunkt'', to kryminał. Ukazuje historię dwóch kobiet z  rozmaitym bagażem doświadczeń, które łączy jeden mężczyzna- dla jednej ojciec, dla drugiej miłość życia. Dwie kobiety (doświadczona artystka/aktorka i młoda, skrzywdzona przez życie nauczycielka); jak dwa bieguny zbliżają się do siebie i oddalają.

Tekst Rubi Birden, to bolesna i prawdziwa opowieść o miłości, teatrze i życiu ze wszystkimi jego aspektami.


thumb_53c231d_resize_1920_1080.jpg


DZIAŁAMY, KOMBINUJEMY, NIE PODDAJEMY SIĘ

Mamy mnóstwo cudownych pomysłów, wielką radość z wspólnej pracy i nadzieję, że uda nam się doprowadzić do premiery spektaklu, która zaplanowana jest na grudzień tego roku!

   thumb_c1277d9_resize_1920_1080.jpgthumb_d67422b_resize_1920_1080.jpg


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę