Nowe RED YETI STUDIO nagrań - drzwi akustyczne!

Projekt
zakończony
4010
/ 4000 zł
45
wspierających
 

Witajcie, kochani!

Jak wiecie, RED YETI STUDIO nagrań muzycznych to kultowa miejscówka do nagrań i miksów Waszej muzyki :) Kręcę już od 2006 r.!

Wielu z Was już przekonało się jak sympatycznie i kozacko się nam razem pracuje! Mam na koncie realizacje kilkudziesięciu albumów płytowych, niezliczoną liczbę EPek, demówek i singli...

Jeśli chcesz się dowiedzieć się więcej o RED YETI STUDIO zapraszam na funpaga:  https://www.facebook.com/redyetistudio/

oraz na stronę: www.redyetistudio.pl

Przyszedł czas, by iść do przodu - RED YETI STUDIO, we współpracy z Centrum Kultury Piaseczno, zmienia siedzibę i będzie działać w nowym lokalu - w Klubie Kultury w Zalesiu Górnym. Wspaniała wiadomość, nieprawdaż?

W związku z przeniesieniem studia i wykonaniem profesjonalnej, rzetelnej adaptacji akustycznej oraz zakupu drzwi akustycznych czeka mnie niemały wydatek, bliski 20 000zł.

Nie śmiałbym Was prosić o taką kwotę. Nie, nie, nie...

Odpalam ten projekt z wielką nadzieją, że pomożecie mi sfinansować zakup i montaż profesjonalnych studyjnych drzwi akustycznych, będących niezbędnym wyposażeniem studia nagrań! Są to dwie pary drzwi Delta Magnum 68k o potężnej izolacyjności akustycznej!

Każda kwota wpłacona na ten cel będzie możliwa do "odebrania" w postaci zniżki na nagrania, miksy, próby itp.! Każda wpłata jest więc zaliczką na przyszłą współpracę w nowym, super urządzonym studiu! Fajnie, nie? A może być jeszcze fajniej! Bo każdy sponsor ma możliwość podpisania się na nowych drzwiach studia i tym samym zapisania się na kartach historii muzyki!!!

Pomożecie? Liczę na Was! 

kontakt:

tel: 604704216

mail: tomaszkorczak89@gmail.com


Przykładowe realizacje RED YETI STUDIO:

Przykładowe filmiki ze STAREGO RED YETI STUDIO:Już niedługo - NOWE RED YETI STUDIO!

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę