Pomóż Hey J wydać płytę!

Projekt
zakończony
185
/ 10000 zł
8
wspierających
 
Kim jest Hey J?

Hey J to 27 letnia wokalistka, autorka tekstów i melodii, zadebiutowała singlem pt. Poskładaj mnie, we wrześniu ubiegłego roku, który został ciepło przyjęty przez znaczące środowiska muzyczne. O jej debiucie pisały takie portale jak Onet.pl czy cgm.pl, a sam utwór zyskuje na coraz większej popularności. Utwory, które tworzy są mieszanką elektroniki, alternatywy i popu zaś teksty niebanalne i wpadające w ucho. Tym samym pragnie podzielić się swoją twórczością na większą skalę, wydając swoją debiutancką płytę.

thumb_Zdj%C4%99cie%20nr%201_resize_600_6

Co udało się jej do tej pory osiągnąć?
Oficjalną przygodę z wokalem rozpoczęła w 2016 r. i przez zaledwie rok stworzyła cały materiał na płytę, której producentem jest Michał Wrzosiński. Determinacja muzyczna zaprowadziła Hey J do wytwórni MyMusic, która przyjęła pod swoje skrzydła pierwszy w życiu solowy singiel i na jednym na pewno się nie skończy.  W międzyczasie występowała w wielu klubach warszawskich zapoznając się z polską sceną muzyczną, występujących u boku takich osób jak Zagi, Jerual Meloise czy Hisu. Podczas koncertów, za oprawę muzyczną na żywo odpowiada Absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy-gitarzysta Paweł Piotrowicz. 

thumb_Zdj%C4%99cie%20nr%202_resize_600_6

Co ma w planach?
W styczniu tego roku rozpoczęła pracę nad kręceniem teledysku do drugiego singla pt.Dziś.  Niebawem ujrzy światło dzienne, ale w międzyczasie pragnie rozpocząć trasę koncertową promującą jej debiutancką płytę pt. "Puzzle". W tym celu niezbędna jest Wasza pomoc Każda złotówka ma znaczenie i dla każdego jest przewidziana specjalna nagroda.

thumb_Zdj%C4%99cie%20nr%203_resize_600_6


                 LICZĘ NA WASZĄ POMOC KOCHANI! <3


Poznajmy się bliżej na moim fanpage’u:  https://www.facebook.com/heyjmusic/
Nie zapomnij zostawić like !

Strona internetowa: www.heyj.pl


Media o mnie:


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę