Wydajemy "Naszą" Płytę!

Projekt
zakończony
5000
/ 12000 zł
46
wspierających
 
thumb_kim%20Ania_resize_600_600.jpg

Ania jest wokalistką świadomą i wciąż poszukującą, dbającą o swój rozwój i chętnie dzielącą się wiedzą. Z przyjemnością obserwuję jej wzrost wokalny na przestrzeni naszej znajomości.
Jej oryginalna barwa głosu predestynuje ją do śpiewania muzyki, którą ukochała, do jazzu.Te przymioty sprawiły, że została zaproszona przez Włodka Pawlika do spektaklu „Wieczorem” lubelskiego Teatru Starego, przy okazji którego się poznałyśmy
i mogłyśmy razem pracować.
Dorota Miśkiewicz, wokalistka jazzowa
Uważam Anię za wrażliwą i utalentowaną wokalistkę, z którą wspólne występy są prawdziwą przyjemnością. Myślę, że jeszcze sporo zamiesza w środowisku muzycznym, nie tylko Lublina. Czego jej bardzo życzę.
    Jarek Michaluk, Dyrektor artystyczny Podlasie Jazz Festival

Anna Michałowska (ur. 1983) – absolwentka kierunku Wokalistyka Jazzowa Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach (2014) oraz Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie (2005).
Jest aktywną artystką. Koncertuje, nagrywa, bierze udział w ciekawych projektach. W 2013 roku została zaproszona przez Włodka Pawlika (zdobywcę nagrody Grammy) do wzięcia udziału w słynnym już dziś projekcie "Wieczorem", spektaklu Teatru Starego w Lublinie, łączącego poezję Józefa Czechowicza i kompozycje Pawlika.
W 2014 roku przyjęła propozycję wzięcia udziału w nagraniu płyty
z autorskimi piosenkami, kontrabasisty jazzowego dr Mariusza Bogdanowicza do tekstów Wojciecha Młynarskiego i Jana Wołka. Wyżej wymieniona płyta o tytule "Przy Tobie".
Ania od lat koncertuje. Brała udział w Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu (2007), Zaduszkach Jazzowych w Lublinie (2007-9), Jazz na Rynku (Lublin 2010), X Hades Jazz Festival (Lublin 2002), IX Świdnik Jazz Festival (2007).
Artystka ponadto, jest niezmiernie aktywna na polu pedagogicznym. Posiada ogromny autorytet jako wykładowca. Jej klasa wokalna na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Wydziale Artystycznym UMCS cieszy się wielkim uznaniem zarówno studentów jak i pedagogów. Ania uczy również w Lubelskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II stopnia im. Witolda Lutosławskiego. Prowadzi także wokalne zajęcia warsztatowe dla dorosłych przy Dzielnicowym Domu Kultury Węglin w Lublinie.

Więcej o Ani na www i FB:

Facebook FanPage

www.aniamichalowska.pl


thumb__o%20p%C5%82ycie_resize_600_600.jp

Najpiękniejsze pejzaże rodzą się we śnie…  przyjemne, skąpane w słońcu będące odzwierciedleniem miłości, szczęścia i radości,
ale i te zaciemnione
– pełne zadumy, nostalgii. 

Płyta „Snów pejzaże”  to metaforyczne wyobrażenie jej twórców - Ani Michałowskiej i Jakuba Kotyni o otaczającym ich świecie. Krajobrazy kreślone za pomocą dźwięków dają wrażenie piękna,o którym tak często zapomina się w dzisiejszym świecie.  
Płyta zawiera utwory będące opowieściami ukazującymi wachlarz emocji i przeżyć. Dużym jej walorem są dopracowane teksty, wyrażające podejście Ani do słowa jako pierwiastka posiadającego moc budowania i niszczenia. Muzyczne krajobrazy, kreślone przez autorów płyty oraz ich przyjaciół Mariusza Migałkę, Andrzeja Namiotę oraz Agatę Różycką, dotykają spraw najistotniejszych, prowadząc słuchacza przez świat marzeń, wspomnień dzieciństwa i życiowej refleksji. Autorzy rezygnują z patosu na rzecz szczerego, wyważonego, mimo wszystko jednak głębokiego przekazu.
Pełen emocji, mocny, wyrazisty,  głos Ani, ekspresja, umiejętności interpretacyjne,
a także wyrafinowany smak połączone z fascynacją życiem, bliskimi ludźmi i miejscami (w szczególności ukochanym Lublinem) są obietnicą wyjątkowej podróży przez krainy malowane jazzem, ambitnym popem, soulem i muzyką latynoską.  Każdy z utworów na płycie ma w sobie magię i coraz bardziej zachwyca z każdym przesłuchaniem subtelnością i wyjątkowym brzmieniem instrumentów. „Snów pejzaże”są ogniskową wyczucia, erudycji, wrażliwości, wyobraźni muzycznej
i umiejętności budowania  dźwiękowych przestrzeni.  

thumb__o%20tw%C3%B3rcach_resize_600_600.

Twórcy, autorzy tekstów oraz zaangażowani w projekt muzycy to gwarancja jakości – mix rzetelności w pracy, wrażliwości, przykładanie najwyższej wagi do konsekwentnego podążania obraną drogą, w wytyczonym sobie kierunku, ciągłe pogłębianie warsztatu muzycznego, poszukiwanie inspiracji, a jednocześnie unikanie schematu i powierzchowności.

 Są nimi:


thumb__ania_resize_600_600.jpg

thumb_kuba_resize_600_600.jpg

thumb_micha%C5%82%20i_resize_600_600.jpg

thumb_andzrej_resize_600_600.jpg

thumb_mariusz%20m_resize_600_600.jpg

thumb_Agata_resize_600_600.jpg


thumb__micha%C5%82%20k_resize_600_600.jp

thumb__sebastian_resize_600_600.jpg

thumb_micha%C5%82%20L_resize_600_600.jpg

thumb_kwartet_resize_600_600.jpg

thumb_ch%C3%B3rki_resize_600_600.jpg
thumb_sekcja%20d%C4%99ta_resize_600_600.

thumb__lech_resize_600_600.jpg

thumb___adam_resize_600_600.jpg

thumb_B%C5%82a%C5%BCej_resize_600_600.jp


thumb_co%20mamy_resize_600_600.jpg

W chwili obecnej mamy ukończone nagrania sekcji rytmicznej w studio "Kamienica" w Warszawie. W "Bracia Studio" w naszym ukochanym Lublinie nagraliśmy wokale, chórki i ścieżki kwartetu smyczkowego. Są już gitary i piano oraz mamy już 5 gotowych miksów do wypalenia na pececie lub wrzucenia na torrenty :)

Jesteśmy w trakcie realizowania miksów na płytę pod czujnym i bardzo wrażliwym uchem Błażeja Domańskiego ze "studia7" w Piasecznie, który odpowiada za fenomenalne brzmienie wielu wyjątkowych płyt.

Co bardzo nas cieszy, projekt doczekał się klipu do pierwszego singla "Pomimo wszystko" promującego całą płytę - widoczny na górze strony lub pod tym linkiem:


Z chęcią też podzielimy się z Wami naszymi innymi nagraniami wideo zrealizowanymi dla Radia Lublin w ramach audycji #halokultura. Utwory te również znajdą się na powstającym albumie:

thumb_co%20jeszcze_resize_600_600.jpg

Mimo ogromu pracy i wielu już przygotowanych elementów do wydania płyty jeszcze długa droga. Przed nami:

- nagranie sekcji dętej (koszt 2500 zł)
- mix i mastering  pozostałych 4 utworów (koszt 5000 zł)
- druk i tłoczenie  1000 sztuk płyty (koszt 4000 zł)
-  w końcu  jej dystrybucja i promocja. 


Wierzę, że dzięki Waszemu zaangażowaniu i nieocenionemu wsparciu damy radę!  Jeśli chcecie wraz z nami udać się w wyjątkową podróż po cichych, spokojnych wyspach, zadumanych polach, zakątkach malowanych wszystkimi kolorami ziemi proszę o wyciągnięcie życzliwej dłoni, aprobatę i pomoc. 

Przekazujcie informację o kampanii swoim znajomym - niech się niesie!

Z góry serdecznie dziękujemy!

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę