PAKA nagrywa HYMN I TELEDYSK

Projekt
zakończony
160
/ 10000 zł
3
wspierających
 

Jesteśmy krakowskim Stowarzyszeniem Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA, które w tym roku będzie świętować swoją 33 edycję. PAKA to święto uśmiechu, ludzi i radości – tak potrzebnej w codziennej rzeczywistości. Naszym celem jest promowanie utalentowanych twórców kabaretowych, a także dzielenie się z widzami za pomocą sztuki uśmiechem i pozytywną energią!

Chcesz wystąpić w teledysku ze swoimi ulubionymi artystami kabaretowymi oraz stać się częścią współtwórców pierwszego w historii hymnu PAKI? Albo po prostu chcesz dostać ich autografy, zobaczyć występy podczas 33. Edycji PAKI, a przy okazji wesprzeć inicjatywę, która stanie się stałym elementem przyszłych „pakowskich” wydarzeń? NIC PROSTSZEGO! Czekamy na Ciebie! Sprawdź, co przygotowaliśmy : )

                                  thumb_15966275_1388575817820889_60886668

2017 rok to moment przełomowy dla Przeglądu Kabaretowego PAKA. To czas nowych wyzwań, ciekawych przygód i interesujących zmian. To jednym słowem czas idealny na stworzenie pierwszego w historii Przeglądu HYMNU, utworu, który będzie o wszystkich i dla każdego, kto kocha kabarety i kocha się śmiać tak jak my. Autorem muzyki jest Jan Freicher, a  tekstu Szymon Jachimek.

PAKI nie byłoby bez cudownych widzów, którzy rok w rok zaszczycają organizatorów swoją obecnością podczas wydarzeń. To z tego względu pragniemy włączyć WAS Drodzy widzowie w współtworzenie naszej inicjatywy! Pragniemy, abyście razem z nami mogli wziąć udział w nagrywaniu teledysku do pierwszego hymnu PAKI, który mamy nadzieję stanie się od tego momentu jej stałym i nieodłącznym elementem. Premiera hymnu: 29 marca! Nagrywanie teledysku: 29.03-2.04 w Krakowie. Całą nadwyżkę z uzbieranej sumy przekażemy na Fundację Czerwone Noski.

OFICJALNY PROFIL FB:  https://www.facebook.com/pakapl/?fref=ts

Plan 33. EDF PAKI http://paka.pl/2017/03/01/program-33-edf-paki/

ŚRODA 29.03.2017

KONCERT „NA PRZEŁOMIE” I PRAPREMIERA HYMNU PAKI

Występują:  Szymon Jachimek, Anna Branny, Kamila Klimczak, Kamila Pieńkos, Przemysław Branny, Marcin Kobierski, Maciej Sajur

Akompaniament: Łukasz Damrych, Tomasz Pierzchniak, Łukasz Sobolak, Wojciech Olszewski

Reżyseria: Kamila Pieńkoś i Maciej Sajur

                                   thumb_IMG_6511_resize_600_600.JPG


                                    thumb_IMG_6531_resize_600_600.JPG

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę