Zajęcia fitness dla wszystkich!

Projekt
zakończony
35
/ 10000 zł
2
wspierających
 
Jumping Frog to innowacyjny program treningowy na trampolinach. Jumping Frog jest doskonałą formą aktywności fizycznej, która daje maksymalną efektywność. Co więcej to połączenie ogólnorozwojowego treningu z muzyką i dużą dozą dobrego humoru. Trening na trampolinach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny. Warto poświęcić czas treningom na trampolinie, by zapewnić sobie nie tylko mocne ciało, zdrowie. Warto ćwiczyć na trampolinie, ponieważ będziesz pewien, że Twój czas jest właściwie zagospodarowany. Dodatkowo zapewnisz sobie nie tylko mocne ciało, zdrowie, kwitnący wygląd zewnętrzny, ale również dobrą zabawę i poczucie lekkości. Zerwij z rutyną zwykłego treningu i zacznij skakać.


                  thumb_13434834_1094179843989275_76376612


No to chyba trochę o nas by się przydało :D 
Więc, zaczynając od początku.. poznałyśmy się przez snapchata. Tak wiem, śmiesznie brzmi ale w końcu mamy XXI wiek więc no.. :)  Mamy 18 i 20 lat więc między nami jest różnica tylko 2 lat. Jedna się uczy w liceum, druga studiuje. Obie pracujemy i przydałoby się nam trochę ruchu ze względu na pracę siedzącą. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dużo osób pracuje siedząc, co wbrew pozorom jest męczące w związku z czym, chcemy zapewnić takim, jak i innym osobom ciekawą formę ruchu i przy okazji zabawy. Mamy w głowie wiele pomysłów i wierzymy, że jeśli zajęcia ruszą, każdy kto przyjdzie, zostanie z nami na długo. 
Skąd pomysł? Pomysł wziął się w sumie z dnia na dzień. Doszłyśmy do wniosku, że ludziom brak aktywności fizycznej przez co siedzą w domach i oglądają telewizję czy grają na komputerach. Dlatego też postanowiłyśmy wprowadzić taką formę aktywności.
Gdzie będą zajęcia? W sali gimnastycznej w Dębskiej Kuźni - bardzo blisko Opola. Z czasem chcemy to też rozszerzyć o inne miejscowości ale tego dowiecie się z naszej strony na facebooku, oczywiście w odpowiednim czasie ;)


                      thumb_13434705_861848343942369_151985347


Celem projektu jest uświadomienie wszystkim, że ćwiczenia też mogą być ciekawe. Chcemy pokazać wszystkim że nie ważne ile masz lat, ile ważysz, z jakiej klasy społecznej się wywodzisz - możesz przyjść na zajęcia i się bardzo dobrze bawić! 
Jeśli uda nam się zebrać środki, stworzymy ciekawe zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Po co siedzieć w domu przed telewizorem czy komputerem skoro można przyjść, poćwiczyć i przy okazji zadbać o własne zdrowie i kondycje?
Zaczynamy z projektem od zera, jest to nasze "pierwsze dziecko" i bardzo nam zależy aby nasz pomysł wypalił :) 
Potrzebujemy środki na sprzęt i na niezbędne szkolenie aby móc prowadzić skutecznie zajęcia. Całą resztę pokrywamy my.
Liczymy na Waszą pomoc i z góry bardzo dziękujemy! :)


thumb__14885997_1214236355316956_9685029


Zapraszamy na naszą oficjalną stronę na facebooku :)


Zapraszamy również do obejrzenia filmiku na youtube żebyście zobaczyli na czym polegają zajęcia ;)

Regulamin komentowania