Łowcy Talentów

Projekt
zakończony
13585
/ 10000 zł
113
wspierających
 

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakie umiejętności posiadasz? Może myślisz, że jeśli nie masz dobrego słuchu albo nie umiesz ładnie rysować, to jesteś beztalenciem? Jeśli tak, to… JESTEŚ W BŁĘDZIE! Łowcy Talentów udowodnią Ci, że masz mnóstwo niezwykłych zdolności, o których nigdy nawet nie pomyślałeś! Gdzie można odkryć drzemiące w Tobie talenty? Wszędzie! Szkoła, basen, sklep, skatepark, cukiernia i wiele, wiele innych.
Czy zatem i Ty dołączysz do nieustraszonej drużyny ŁOWCÓW TALENTÓW?

ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ: lowcytalentow.com


Czym są Łowcy Talentów?

To chrześcijańska gra planszowa, stworzona z myślą o całej rodzinie, aby pomóc w jej integracji i ubogacić wspólnie spędzany czas. Dzięki ciekawej mechanice, rozgrywka stanowi świetną zabawę, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Dodatkowo gra jest konkretnym narzędziem wychowawczym, które chcemy oddać w ręce wszystkich trudzących się kształtowaniem umysłów, serc i charakterów swoich podopiecznych.


thumb____blob_resize_600_600.


Kim jesteśmy?

Grupą młodych ludzi z pasją, którzy uwierzyli, że marzenia są po to, aby je realizować!

Dlatego w chwilach wolnych od pracy, studiowania i angażowania się w różne działania społeczne (czyli przede wszystkim harcerstwo oraz Ruch Światło-Życie), staramy się realizować projekty, które zrodziły się w naszych "niespokojnych" sercach. I właśnie dziś chcemy Wam przedstawić jeden z nich!


Oto my:

Agnieszka – studentka Politechniki Warszawskiej, zapalona harcerka, miłośniczka pieczenia słodkości. 

ks. Bartek – nasz prywatny bajkopisarz, który inspiracje do swoich opowieści zbiera po całym świecie

Jan –  przy Łowcach starał się ogarniać, a na co dzień pracuje w radiu

Adam – uwielbia chodzić po górach i kolekcjonuje kropki. Podobnie jak Jan ogarnia wszystko.

Marek – student, lubi żeglować po morzach. W zespole Łowców Talentów odpowiada za promowanie gry.

Cyprian - z wykształcenia muzyk, w nadziei inżynier, z pasji i z zawodu grafik. Tu starał się krytykować i wyłapywać każdą krzywą kreskę.


thumb__wszyscy_resize_600_600.jpg


Więcej o nas dowiesz się na naszym fanpage'u.


thumb_niebieski%202_resize_600_600.jpg

Jaki jest cel Łowców Talentów?

Łowcy Talentów - oprócz tego, że są fajną formą spędzania czasu - mają na celu przede wszystkim kształtowanie postaw dzieci:

  • gotowość wyszukiwania i rozwijania drzemiących w nich talentów
  • znajomość konkretnych, zaczerpniętych z codziennego życia sposobów ich rozwijania
  • świadomość przeszkód i zagrożeń w ich osobistym rozwoju
  • docenianie roli modlitwy w zmaganiu się z codziennymi przeciwnościami.


Na czym polega Gra?
Łowcy Talentów przeznaczeni są dla grupy od 2 do 6 graczy, tak, aby w zabawie mogła wziąć udział cała rodzina. Uczestnicy poruszają się po planszy, odwiedzając znane sobie z życia codziennego miejsca (np. muzeum, cukiernia, boisko, itp.). Rozwijają tam talenty, które decydują o tym, kto wygra rozgrywkę. Zdobyte talenty składają się też na różnego rodzaju bonusy. W tym wszystkim Graczom przeszkadzają Złe Duchy, które snując się po planszy próbują skusić bohaterów i zmniejszyć ich szansę na wygraną. Na szczęście w naszym mieście znajdują się liczne kościoły, które mogą stać się skutecznym schronieniem dla znękanych graczy oraz miejscem uzyskiwania dodatkowych "Łask".
Rozgrywka zajmuje od 30 do 60 min. (w zależności od liczby graczy).

Co do tej pory udało nam się już zrobić?
  • Stworzyliśmy mechanikę gry.
  • Odbyliśmy szereg testów w bardzo różnych grupach wiekowych – dzieci, młodzież, studenci, osoby dorosłe posiadające już swoje dzieci. 
  • Stworzyliśmy całą szatę graficzną: planszę, 6 oryginalnych postaci bohaterów, z którymi dzieci mogą się identyfikować, postacie Złych Duchów oraz karty i żetony niezbędne w grze.
  • Nawiązaliśmy współpracę z wydawnictwem, które zgodziło się wydrukować naszą grę.


Dlaczego warto nas wspomóc?

Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli doprowadzić projekt Łowcy Talentów do końca. Będziemy mogli zająć się też kolejnymi, które poszerzą chrześcijańską ofertę na rynku gier planszowych. Chcemy, aby owoce naszej pracy przyczyniały się do kształtowania nowych pokoleń Polaków, przeżywających świadomie swoją wiarę i żyjących dobrymi wartościami.


  thumb_wiedza%202_resize_600_600.jpg           thumb_kole%C5%BCe%C5%84stwo%202_resize_6           thumb_sprawno%C5%9B%C4%87%202_resize_600


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę