HolyBeast - nowa marka ubrań dla lesbijek i odważnych dziewczyn hetero

Projekt
zakończony
990
/ 5000 zł
28
wspierających
 
Typ projektu:

!UWAGA! 

Docelowo potrzebujemy 20 tysięcy złotych


Chcemy razem z Wami stworzyć nieprzeciętną markę odzieżową HolyBeast. Ubrania z duszą i figlarnym uśmiechem. Kręcą nas koszule w kratę, krawaty, luźne t-shirty i spodnie z obniżonym krokiem


thumb_12%20kopia_resize_600_600.jpg

styl tomboy*


Czyli wszystko, czego lesbijkom potrzeba do szczęścia. Oczywiście nie wykluczamy też kobiet biseksualnych i hetero, które dobrze się czują, nosząc ubrania w stylu tomboy. Nie ukrywamy jednak, że trudny dostęp do ubrań dla lesbijek, jest naszą główną siłą napędową.


thumb_1%20kopia_resize_600_600.jpg

styl tomboy*

thumb___sk%C4%85d%20taki%20pomys%C5%82_r

Jesteśmy zakochane w stylu tomboy, bo oddaje on w pełni niepokorną energię, którą mamy w sobie. Analizując nasze własne potrzeby, odkryłyśmy lukę na rynku odzieżowym. Do tej pory zastanawiałyśmy się GDZIE ZNALEŹĆ ŚWIETNE CIUCHY DLA LESBIJEK? Postanowiłyśmy przestać się zastanawiać i zacząć działać. Nie chcemy przekopywać się przez męskie działy odzieżowe. Chcemy mieć pewność, że to, co nosimy, jest zaprojektowane z myślą o naszych potrzebach. Ktoś mądry powiedział: „jeśli chcesz, żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam”, dlatego właśnie zamierzamy wziąć sprawy w swoje ręce. Potrzebujemy do tego tylko niewielkiej pomocy :)


thumb___na%20czym%20stoimy_resize_600_60

Mamy mnóstwo pomysłów na to, jak powinny wyglądać świetne ciuchy w stylu tomboy.  Zaprojektowałyśmy też logo, metki, i oryginalne opakowania. Mamy również sieć kontaktów, która pozwoli nam tworzyć ubrania najwyższej jakości, ale również najtaniej, jak się da tak, aby każdą z Was było stać na noszenie tego, co lubi.


thumb_10%20kopia_resize_600_600.jpg
styl tomboy*

thumb__dlaczego%20tu%20jeste%C5%9Bmy_res

Aby zacząć kroić, szyć i sprzedawać ubrania z duszą, potrzebujemy środków. Starałyśmy się o dotacje i pożyczki, ale pierwszeństwo mają bezrobotni, pochodzący z miejscowości, których nie ma w mapach Google. Dodatkowo wszystkie procedury wymagają mnóstwa czasu. Nie chcemy czekać, chcemy działać. Dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia. Chociaż to brzmi jak pusty frazes, naprawdę wierzymy, że liczy się każda złotówka.


thumb_18%20kopia_resize_600_600.jpg
styl tomboy*

thumb__nasze%20cele_resize_600_600.png


Stawiamy na jakość produktów, dlatego pieniądze przeznaczymy przede wszystkim na projekt i wykonanie genialnych ubrań. Oprócz tego musimy opłacić sklep internetowy, żeby móc docierać do Was na terenie całej Polski. Poza tym konieczne są również środki na niemałe opłaty skarbowe (a jakże!): ZUSy, VATy i resztę kompanii.

Staniemy na nogi i spróbujemy utrzymać pion, gdy tylko dostaniemy 20 000 zł. Żeby jednak móc latać, potrzebujemy 30 000 zł.

Wierzymy, że z Waszą pomocą to się uda. Wszystko po to, aby rozpocząć odzieżową rewolucję wśród polskich lesbijek.


thumb_11%20kopia_resize_600_600.jpg

styl tomboy*

thumb__co%20mamy%20dla%20was_resize_600_

Oczywiście nie przychodzimy do Was z pustymi rękami. Chciałybyśmy, aby Wasze wsparcie zaowocowało powstaniem sklepu, ale nie tylko. Oferujemy Wam realne korzyści, różne dla różnych kwot. Wpłacając pieniądze, otrzymacie kupony rabatowe, które zrealizujecie w naszym sklepie HolyBeast już w ciągu najbliższych miesięcy. Najwyższe wpłaty nagrodzimy stałymi zniżkami na zakupy w naszym sklepie!


Dziękujemy serdecznie za Wasze wsparcie. 
Wrócimy już niedługo z całą masą świetnych ubrań!

thumb_6%20kopia_resize_600_600.jpg
styl tomboy*

thumb__dajcie%20nam%20zna%C4%87_resize_6


Jeśli macie jakieś pomysły lub specjalne życzenia, piszcie na nasz mail:

[email protected]

Może właśnie Wasze propozycje zainspirują nas do stworzenia czegoś niezwykłego!


Zapraszamy też na naszego Facebooka!

fb.com/sklepholybeast


* Zrobione przez nas i zamieszczone tutaj zdjęcia nie przedstawiają zaprojektowanych przez nas ubrań. Mają za zadanie tylko mniej więcej zobrazować styl, w jakim będziemy tworzyć. Zdajemy sobie sprawę, że przedstawionym na nich ubraniom daleko do ideału!

Regulamin komentowania