NIEMAPA POZNAŃ

Projekt
zakończony
2906
/ 10000 zł
47
wspierających
 
NIEMAPA POZNAŃ, WYDAJMY JĄ RAZEM!

NIEMAPA odkrywa Poznań na nowo, opisuje i ilustruje znane i nieznane miejsca, wyznacza nowe szlaki, przypomina o parkach, ogrodach czy urokliwych zakątkach. Spacer z NIEMAPĄ, obfituje w zabawy związane z miastem, jego kulturą, historią i tym niepowtarzalnym charakterem. 
Zamów NIEMAPĘ w przedsprzedaży i ruszaj z nami na ten wyjątkowy spacer, Poznaj Poznań na nowo. To doskonała propozycja na spędzenie weekendu z dziećmi, a także na hipsterskie odkrywanie miasta w alternatywny sposób. 

Rodzice, miejscy odkrywcy, fascynaci Poznania, miłośnicy spacerów wydajmy razem NIEMAPĘ Poznań!


thumb_okladka_resize_600_600.jpg


Chcemy, aby Poznań, podobnie jak Wrocław, Łódź czy Lublin, również miał swoją, pięknie wydaną NIEMAPĘ i żeby była ona dostępna dla każdego. Pragniemy wołać: „Weź NIEMAPĘ i chodź na spacer po Poznaniu!”, bo to piękne i niezwykłe miasto. 
Naszym celem jest pokazać, że życie w mieście może być inspirujące, wydać materiał dający nowe spojrzenie na Poznań, a także tworzyć wartości oparte na zwiększaniu emocjonalnej więzi z miejscem zamieszkania. Chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas eksploracji miasta i rozmów z Wami przy pracy nad treścią NIEMAPY.  Mamy nadzieję, inspirować, rozmawiać o kulturze i przypominać o słowach, jedzeniu, miejscach oraz ludziach, czyli tym, co składa się na pełny obraz Poznania.


Warto zadbać o nasze dzieci (również te wewnętrzne :), żeby rozwijały w sobie poczucie przynależności do zamieszkałej przestrzeni, tak aby uważały ją za własną i razem z dorosłymi dbały o nią, choćby przez korzystanie z komunikacji miejskiej, zakładanie ogródków czy sprzątanie podwórek. Zróbmy to z NIEMAPĄ!


Zbieramy na wydanie NIEMAPY Poznań, projekt o najlepszym ze wszystkich Poznaniu, dla poznaniaków, tej ! 

Zróbmy go razem: to może się udać dzięki współpracy, kreatywności i działaniu na rzecz społeczności lokalnej osób, które staną się częścią tego przedsięwzięcia. Zaproponowane przez nas cele są ambitne, bo chcemy wydać NIEMAPĘ Poznań z Wami jako Partnerami i tylko razem możemy osiągnąć sukces będący w istocie wypadkową wsparcia wszystkich zaangażowanych.

Ekipa NIEMAPY postanowiła, że Poznań po prostu musi mieć NIEMAPĘ. I choć nie udało się wejść we współpracę z odpowiednią ilością Partnerów postanowiliśmy, że poprosimy Was, Poznaniacy o pomoc, jest Was wuchta wiary, więc na pewno damy radę !

Kupując NIEMAPĘ pomagacie nam wydać nakład bezpłatny przeznaczony dla dzieciaków. Ponadto na naszej stronie www.niemapa.pl NIEMAPA będzie dostępna w wersji interaktywnej on-line oraz w pdf bezpłatnie i bez limitu.


thumb_14164093_10154456650153210_1888512


Kto za tym stoi ?


thumb___%C5%81adne%20Halo%20i%20Mamy%20p


NIEMAPĘ wymyśliły Mamy – Małgosia Żmijska, mama Eustachego i Asia Studzińska, mama Poli – a robią ją wspólnie z wydawnictwem Ładne Halo. Rysowaniem i projektem graficznym zajmuje się Maciek Blaźniak podczas gdy Asia Guszta koordynuje współpracę. NIEMAPA powstaje w procesie ko-kreacji wspólnie z mieszkańcami, bo oni najlepiej znają swoje miasto.

Z NIEMAPĄ nikt się nie nudzi, potwierdzają to mieszkańcy czterech miast.

thumb____12_resize_600_600.JPG

Po sukcesie w Łodzi, Rzeszowie, Wrocławiu, Lublinie i województwie łódzkim przyszedł czas na Poznań... miasto doznań ;). Zagadki, niespodzianki, przygody. Pyry z gzikiem, rogale Świętomarcińskie, wuchta śmiechu i dobrej zabawy, tak w dużym skrócie będzie wyglądał Twój Poznański spacer z NIEMAPĄ.

Aby ta piękna wizja, stała się rzeczywistością, Odpalamy ten Projekt, tej !

Pomożesz?

Śledź nas na Facebook.com/niemapapl

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę