Przybieżeli tu Bentleyem pasterze

Projekt
zakończony
1310
/ 3500 zł
19
wspierających
 

Dzień dobry,

nazywamy się Epic Random Day. Jesteśmy studentami PWST we Wrocławiu, wydział lalkarski. Zawsze fascynowała nas możliwość przekazania treści bez używania słów. Możliwości było wiele, ale nam najbliższy był film. Ekstremalnie niszowe produkcje tworzyliśmy w naszym mieszkaniu, w szkole, w miejscach codziennych. Każda sytuacja wokół prowokuje, aby spojrzeć na nią z innej perspektywy. Pójść dalej za ciągiem skojarzeń. Wystarczy być otwartym na pozorną „rutynę".

W końcu zdecydowaliśmy się połączyć obraz ze słowem. Kolęda stała się pretekstem do ukazania jakie konsekwencję przyniosło za sobą słowo. Stworzyło cały system w którym żyjemy. Obecnie słowo jest już tak zużytym środkiem wyrazu, że powinno ulec transformacji w wyższą formułę. 


Obraz zaś jest drogą człowieka przez trzy etapy jego życia. Człowieka, któremu narzuca się rzeczywistość. Człowieka, który z rzeczywistością walczy. I człowieka, który rzeczywistość akceptuje.

Na co zbieramy?

  • Najdroższym elementem całego przedsięwzięcia jest maska dziecka, którą nosi nasz bohater. Stworzy ją światowej klasy artysta. Bez niej, nasz projekt nie istnieje.
  • Wypożyczenie Bentleya na jeden dzień zdjęciowy ("Przybieżeli tu Skodą pasterze" nie jest niestety tym samym)
  • Zwrot kosztów podróży aktorów / filmowców 
  • Wypożyczenie kostiumów
  • Zakwaterowanie i wyżywienie na czas dwóch dni dla naszej ekipy.

W ostatnich dniach sierpnia kręcimy nasz teledysk. 6 grudnia 2016 r.  ujrzy on światło dzienne.O nas:


Daniel Zawada  thumb_______Denni_resize_600_600.jpg

Nie wie co to strach, a jeśli już wie to nie boi się o nim mówić. 
Dumny student I roku Wrocławskiej PWST. Filmy chce tworzyć, w filmach chce grać, o filmach chce mówić. W wolnym czas pływa po asfalcie na rolkach i jeździ na festiwale muzyczne.
Nikos Kotowicz thumb___sss_resize_600_600.jpg

 
Kocha oddech świata, którego nie zna, dlatego go eksploruje, aby żyć pełną piersią. Śpiewa choć nie umie, tańczy choć potrafi, gra, bo tak czuje. Życie określa jako jedną wielką metaforę, a Teatr jako katalizator myśli. Stara się żyć chwilą, ale liczba sentymentalnych bibelotów tarasuje mu wejście do pokoju. Dużo gada, mało robi, dużo robi, mało gada - jak mu się chce.
Paweł Janyst thumb_____asada_resize_600_600.jpg


Niezidentyfikowany obiekt chodzący - stale przeplata humor z powagą, to co ludzkie z tym co boskie. Na szali życia Pawła znajduje się z jednej strony Kameleon, z drugiej Paw, czasem przyczajony Tygrys, innym razem niewinna Panda. Student V roku PWST, aktor charakterystyczny, ale tylko na Filmwebie, bo w swojej awangardowej karierze, będzie wcielał się w postaci kobiet, kolorów, i kształtów.

Co zrobiliśmy dotychczas? 
Więcej o nas na FACEBOOKU!A to my w kartonowym Bentleyu. Może dzięki Wam na potrzeby filmu zamienimy go na prawdziwy!

thumb_13713455_1891449027748903_22157053


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę