MIŁOŚĆ Z FACEBOOKA – NAGRANIE CZWARTEJ PŁYTY ARTURA GOTZA

Projekt
zakończony
15300
/ 15000 zł
123
wspierających
 

MIŁOŚĆ Z FACEBOOKA – NAGRANIE CZWARTEJ PŁYTY ARTURA GOTZA


thumb_ef65bea_resize_1920_1080.JPGthumb_5057641_resize_1920_1080.jpgthumb_d439064_resize_1920_1080.jpgthumb_5cc279c_resize_1920_1080.jpgthumb_98d1ae6_resize_1920_1080.jpgthumb_68c41a6_resize_1920_1080.JPG

Hej, cześć, dzień dobry,

na początku dwa zdania o mnie - nazywam się Artur Gotz, jestem wokalistą i aktorem. Wydałem trzy płyty: „Obiekt seksualny”, „Mężczyzna prawie idealny” i „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz”, mój jubileuszowy 500-tny koncert odbył się w sierpniu w Gliwicach. Śpiewałem w całej Polsce, Europie, a także w USA, Australii i Nowej Zelandii, jestem również tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox. Jako aktor jestem związany z teatrami Warszawy i Łodzi.

Na początku lipca odbyła się premiera teledysku do piosenki „Janusz i Grażyna” w reż. Archona z Sabiną Michalską i Michałem Wiśniewskim w rolach tytułowych. Produkcja zapowiada moją czwartą płytę z piosenkami Igora Jaszczuka, nad którą aktualnie pracuję.

Koszt nagrania albumu to około 50 tysięcy (w tym wynajem studia, mix, mastering, honoraria muzyków). Brakuje mi 15 tysięcy, dlatego zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc.

Jakość moich produkcji jest najważniejsza, bo robię to dla Was, dlatego współpracuję z najlepszymi muzykami, realizatorami. Każdy album opatrzony jest książeczką z tekstami z sesją zdjęciową.

Bez Waszego wsparcia sfinalizowanie tej płyty nie będzie możliwe.  Mam nadzieję, że przyczynicie się do powstania tego dzieła :) 


STRONY:

www.arturgotz.pl - oficjalna strona

https://www.facebook.com/mezczyznaprawieidealny/ - Fanpage na Facebooku


O PŁYCIE:

Cały album utrzymany będzie w estetyce vintage-pop / synth pop.

Wykorzystujemy brzmienia klawiszowe z lat 80 i 90, ale w połączeniu z nowoczesnymi środkami wyrazu.

Autorem wszystkich tekstów i muzyki jest Igor Jaszczuk – songwriter, który tworzył repertuar dla takich gwiazd jak Violetta Villas, Halina Frąckowiak, Golec uOrkiestra, Leszcze, Stachursky, Michał Wiśniewski i wielu innych.

Na płycie oprócz piosenki „Janusz i Grażyna” będzie można usłyszeć utwory m.in. „Miłość z Facebooka”, „Piątek, piąteczek, piątunio”, „Schabowy”, „Karty na stół”, Domówka”, „Bluesg and troll”, „TV show”, „Ja kocham disco”.


Premiera albumu przewidziana jest w 2020 roku.

 

Jeśli uzbieramy 20 tysięcy nagramy teledysk, jeśli uzbieramy 25 tysięcy nagramy dwa teledyski.
WIĘCEJ O MNIE:


ARTUR GOTZ - urodzony w Krakowie wokalista i aktor młodego pokolenia, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu (2006), prezes Fundacji Kultury i Sportu 44 w Warszawie.

Występuje na scenie od jedenastego roku życia. W wieku 15 lat rozpoczął współpracę z Teatrem The Imagination w Londynie, gdzie wystąpił w trzech premierach.

Po studiach związany z teatrami Warszawy (Współczesny, Kamienica, 6. piętro), Łodzi (Nowy) i Chorzowa (Rozrywki). Aktualnie współpracuje z Mazowieckim Teatrem Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie, Teatrem Piosenki im. Romana Kołakowskiego i Teatrem Nowym im. K. Dejmka w Łodzi.

Jako wokalista debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym. Z jego piosenką wydał singiel „Usposobienie przyjemne”, a w 2010 r. odbyła się premiera płyty "Obiekt seksualny" z 17 piosenkami o tematyce damsko-męskiej. W 2015 r. ukazała się druga płyta Artura Gotza "Mężczyzna prawie idealny" pod patronatem TVP 2 z piosenkami satyrycznymi, które napisała dla niego Agnieszka Chrzanowska. Trzeci solowy album artysty „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz” ukazał się w Walentynki 2018 r. i został objęty patronatem siedmiu rozgłośni Polskiego Radia. Wystąpił na dwóch płytach z bajkami muzycznymi dla dzieci ("Tam, gdzie mieszkają bajki" 2017 i "Tramwaje dzieciom" 2018) oraz wraz z innymi artystami na zbiorowych albumach ("Osiecka w popkulturze" 2018, "Opera matematyczna" 2017). Pracuje nad czwartym solowym albumem z piosenkami Igora Jaszczuka.

Artur Gotz zagrał 500 solowych recitali w całej Polsce, a także w Amsterdamie, Berlinie, Brukseli, Budapeszcie, Londynie, Lozannie, Oxfordzie, Pradze, Wiedniu, na Cyprze oraz podczas dwóch tournée po USA (m.in. Los Angeles, Las Vegas, New Jersey, Boston, Cincinnati, Portland, San Diego, Seattle), a także podczas dwóch tras koncertowych po Australii (Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth, Canberra, Adelajda, Newcastle i Hobart na Tasmanii) i Nowej Zelandii (Christchurch, Wellington). Artysta występował w dużych koncertach telewizyjnych, zagrał również radiowe koncerty na antenie rozgłośni Polskiego Radia (RDC w Warszawie, Kraków, Gdańsk, Łódź, Lublin, PiK w Bydgoszczy, Olsztyn, Rzeszów) oraz w Telewizji Kraków w ramach Teatru w Telewizji. Jego piosenki są emitowane na antenach ogólnopolskich i regionalnych, zajmują wysokie pozycje na listach przebojów, a piosenka „Tobiasz” została wybrana przez słuchaczy Radia Kraków „Krakowską Piosenką Miesiąca”. Artysta jest też gościem popularnych programów telewizyjnych i audycji radiowych.

Występował na festiwalach teatralnych w Czechach, Francji, Słowacji, Wielkiej Brytanii, na Łotwie, a także na 27. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2006 r. w koncercie EnergiaPro Młodzi. Współpracował ze Studiem 68 of theatre arts London w Gdyni pod patronatem Sean’a Connery’ego.
Laureat Międzynarodowej Nagrody Konsula Generalnego Republiki Czeskiej, w 2013 r. otrzymał Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Łodzi, a w 2014 r. Stypendium Miasta Stołecznego Warszawy. Laureat nagród: "Wokalista Roku 2015" i "Wokalista Roku 2016".

Zagrał kilkanaście ról filmowych m.in. seminarzystę Jurija Nogę w filmie „Karol - człowiek, który został papieżem” (reż. G.Battiato), Reportera Dzikowskiego w „Wielkich ucieczkach”, Wojtka Wystracha w „Ścianie śmierci” oraz w popularnych serialach telewizyjnych (m.in. Na Wspólnej, Barwy szczęścia, Ojciec Mateusz, M jak miłość, Klan, Pierwsza miłość, Fala zbrodni, Święta wojna).

Artur Gotz jest tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox. Premiera odbyła się podczas Śląskich Targów Książki w 2016r.

Od wielu lat prowadzi warsztaty teatralne dla młodzieży i studentów, a także dla osób niepełnosprawnych oraz warsztaty z emisji głosu mówionego dla nauczycieli i osób pracujących głosem.

Mieszka i pracuje w Warszawie.


Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę