Heracross i Corsola czyli TryDontDie w Brazylii

Projekt
w przygotowaniu
4000 zł
 
Typ projektu:
Ważna informacja

Ten projekt nie został jeszcze zaakceptowany przez nasz zespół i tylko Ty możesz go zobaczyć. Skontaktuj się z nami w celu weryfikacji.

Powrót do edycji projektu

Witam, nazywam się Adrian (26lat) i jestem inżynierem Informatyki ze specjalizacją grafika komputerowa i multimedia a ponad to twórcą na kanale TryDontDie.

Swoją przygodę na YT rozpocząłem już w 2007 roku prowadząc kanał z różnorodną treścią, a od 19.06.2014 tworzę content gamingowy na kanale podanym powyżej. Początkowo zaczynało się to niewinnie bo nie byłem jeszcze tak zaawansowany w edycji wideo ale z czasem to wszystko się zmieniło.
 
                           

Wraz z pojawieniem się gry Pokemon GO wróciłem do młodzieńczych lat gdzie oglądało się anime i nigdy nie spodziewałem się że w rzeczywistości będzie kiedyś możliwe by poczuć się jak Ash. Teraz się to zmieniło.

Moje materiały z serii Pokemon GO z podróży po Polsce są w tej chwili całkowicie na innym levelu niżeli to było chociażby pół roku temu. Niesamowicie nakręca mnie świadomość, że mogę ulepszać filmy a co najlepsze rozwiać się sam w tym co uwielbiam robić.

                             

Podróże stały się nieodzownym aspektem mojego życia prywatnego i tego który przedstawiam na kanale. Wszystko dzięki grze Pokemon GO. Pierwszą generację pokemonów zebrałem około 2 tygodni temu i teraz nadszedł czas na większe wyzwanie - wyjazd na inny kontynent.

Koszt takiego wyjazdu to około 4000 zł - informacje co i jak i za ile omówiłem w filmie na górze strony.

Planuję wyjazd tygodniowy do miejscowości Fortaleza w Brazyli gdzie występują 2 pokemony regionalne które planuję złapać. Obydwa te pokemony nie występują w Polsce a mapę gdzie można je złapać przedstawiam poniżej.

                             thumb_2%20%E2%80%94%20kopia_resize_600_6

W planach jest nagranie co najmniej 3 filmów z podróży oraz 3 zwiastunów niesamowicie wkręcających w serię.
Zachęcam do wspierania wyprawy. Wszelakie pytania proszę kierować w komentarzach pod specjalnym filmem informacyjnym lub w prywatnej wiadomości na fanpage'u lub twitterze.

Regulamin komentowania