Dotujesz projekt "To nie nowa płyta Eda Sheerana - to POLO POLO"

Wybierz nagrodę

4 wspierających

10 zł

PAKIET DIAMENTOWY

Wybierz tę nagrodę

To turkusowa loża dla tych, którzy po prostu chcieliby poczuć się zasłużonymi wydawcami - bo mi dobrze życzą, ale linka już mają, nie chcą sobie robić niepotrzebnych zobowiązań a płyty CD to ostatnio używali do drapania szyby w samochodzie - i dobrze. Słuchaj, zaszalejmy - dziękuję za wsparcie, po prostu za Twoje dobre wsparcie i słowo. W nagrodę mogę Ci obiecać dwie rzeczy - jeśli kiedyś nagram kawałek z Eminemem, to wspomnę o Tobie w drugim wersie i jeśli spotkam Eda Sheerana, to spróbuję go umówić na przejażdżkę konną z Tobą lub wybraną przez Ciebie osobą.
Możesz do końca życia pomyśleć sobie - "hej! To ja wsparłem/ wsparłam tego gościa jak dopiero co zaczynał! Szkoda, że tak skończył! :)"
Jeszcze raz dzięki za ten gest, wyślę Ci jeszcze maila z pamiątkową grafiką, którą będzie można wstawić sobie na swoje social media.
Pozdrawiam i z fartem

Limit: 146 / 150 dostępnych

4 wspierających

11 zł

Wirtualne podziękowania od zmyślonej gwiazdy

Wybierz tę nagrodę

Marcin Szwarceneger, Rafaello Di Caprio, Czesław Pazura, Andrzej Jakcson... Szołbiznes to bagno a ja znam wiele zmyślonych gwiazd. Za tę nagrodę symboliczną możesz dostać po prostu zmyślone podziękowania od zmyślonej osoby. Myślę, że warto.
To jest bardzo ważna symboliczna nagroda! Bardzo dziękuję za wsparcie! Dodatkowo otrzymasz JEDEN RZUT KOSTKĄ. W dowolnym momencie, jak coś Ci nie wyjdzie, będzie możliwość powtórki rzutu.

Limit: 96 / 100 dostępnych

4 wspierających

22 zł

EMPETRÓJKI POLO POLO

Wybierz tę nagrodę

Robię najlepszy folder, z jakąś mega ikonką, fajną nazwą, do środka pakuję Ci najlepsze muzyczne empetrójki. Całość wysyłam Ci przez jakiś super link, który działa na komputerach PC oraz MAC. Pozwala on na pobranie z CHMURY ekstra MUZY, którą możesz odtwarzać w swoim mp3 playerze, tak jakby znowu był 2006 rok. Gratis dorzucam wysokiej jakości, cyfrowe pliki o lepszej jakości, gdybyś chciał sobie wypalić płytkę w nagrywarce i wrzucić ją w swojego discmana.
To jest bardzo ważna symboliczna nagroda! Bardzo dziękuję za wsparcie! Dodatkowo otrzymujesz bon słowny na takie słowa jak "Dziękuję", "LEKRAMA" oraz "KORDŁA".

Limit: 196 / 200 dostępnych

33 wspierających

33 zł

Płyta POLO POLO

Wybierz tę nagrodę

Dostaniesz ode mnie elegancką, fizyczną, audiofilską wersję albumu w kulturalnym ECO PACKU. Możesz jej używać potem jako dekoracji albo robić sobie z nią fajny kontent na swojego Instagrama lub Tik Toka.
To tylko 5 zł więcej niż płyta Stinga w Biedrze a ja jestem zwykłym chłopakiem.
Oprócz tego szacunek na rejonie + wersje albumu w empetrójkach, tak żebyś mógł się poczuć znowu jak w 2004 roku
To jest bardzo ważna symboliczna nagroda! Bardzo dziękuję za wsparcie!

Limit: 167 / 200 dostępnych

10 wspierających

52 zł

POLO POLO MEGA PACK

Wybierz tę nagrodę

Dostaniesz ode mnie empetrójki, płytę, podziękowania od zmyślonej gwiazdy, komplet link, printscreena z pulpitu, fajną tapetkę na telefon, dzwonek polifoniczny i pocztówkę z wakacji. Gdybym miał pięć dych to bym sobie inaczej życie ułożył. Zacząłbym od wizyty w piekarni, kawy, gum do żucia w Żabce i dobrze wiemy, że pożyłbym maks do 11:00. W każdym razie za to jestem w stanie bardzo, bardzo Ci dziękować. Jesteś prawdziwym kierownikiem / kierowniczką i mecenasem kultury i sztuki.
To jest bardzo ważna symboliczna nagroda! Bardzo dziękuję za wsparcie!

Limit: 90 / 100 dostępnych

16 wspierających

115 zł

POLO POLO PRO MECENAS STARTER PACK

Wybierz tę nagrodę

Lubisz to uczucie, gdy przechadzasz się wśród dzieł sztuki i wiesz, że to jest Twoje, to jest Twoje a to będzie niebawem Twoje? Musisz je znać skoro stać Cię na taki gest. Jesteś koneserem, polska kultura nie jest Ci obojętna i potrafisz otworzyć na nią swoje serce.
Zostaniesz dopisany do honorowych mecenasów POLO POLO, twój pseudonim mecenasa zostanie wspomniany na planszy, na końcu teledysku do utworu "Średnio" dostaniesz wszystkie inne nagrody i kartę "Wychodzisz z więzienia".

MASZ FIRMĘ? O RANY! OD RAZU WIADOMO, że taka hojna osoba musi być również przedsiębiorcza! Możesz podesłać moje logo, umieszczę je na honorowej tablicy patronatów POLO POLO, która będzie wyksponowana w moich social mediach!

Limit: 34 / 50 dostępnych

2 wspierających

555 zł

PAKIET KAKAOWY - stand up

Wybierz tę nagrodę

Przywiozę Ci to osobiście i zrobię 20 minut stand upu
Ja się żadnej pracy nie boję. Spokojnie zaoferować, że dojadę w dowolne miejsce, przywiozę Ci POLO POLO i zrobię na dowolnym spotkaniu (do 50 osób) swój mega śmieszny program standupowy. A trzeba przyznać, że jestem bardzo dobrym stand uperem. Trzeba dodać, że to moja opinia, ale możesz wyrobić sobie własne zdanie.

Limit: 3 / 5 dostępnych

3000 zł

POLO POLO LIVE

Wybierz tę nagrodę

Przyjedziemy i zagramy Ci koncert. Nie wiem jak i co, nie będę teraz opowiadał i zmyślał, ale z radością zaplanuję logistykę, transport, a do repertuaru możemy włączyć nawet "Wehikuł Czasu"
+ dostaniesz właściwie wszystkie poprzednie nagrody a ja zjem obiad w Twojej intencji

Limit: 3 / 3 dostępnych

Powrót do strony projektu