Dotujesz projekt "MAMA BUSZ. Przygody przewodniczki po afrykańskich rezerwatach przyrody."

Wybierz nagrodę

7 wspierających

30 zł

W stronę Afryki

Wybierz tę nagrodę

darczyńca otrzyma osobisty mail z podziękowaniem od autorki oraz jego imię (i nazwisko) zostanie umieszczone na stronie facebookowej Biura wypraw Moremi Africa.

29 wspierających

100 zł

Marzyłam o Afryce

Wybierz tę nagrodę

darczyńca otrzyma 1 egzemplarz książki z dedykacją od autorki, osobisty mail z podziękowaniem od autorki, jego imię (i nazwisko) zostanie umieszczone na stronie facebookowej Biura wypraw Moremi Africa.

8 wspierających

250 zł

Safari znaczy podróż

Wybierz tę nagrodę

darczyńca otrzyma 1 egzemplarz książki z dedykacją od autorki, nagranie video z osobistym podziękowaniem od autorki i fragmentem czytanej książki, osobisty mail z podziękowaniem od autorki, jego imię (i nazwisko) zostanie umieszczone na stronie facebookowej Biura wypraw Moremi Africa.

Limit: 92 / 100 dostępnych

9 wspierających

1000 zł

Dzikie serce Afryki

Wybierz tę nagrodę

darczyńca otrzyma 3 egzemplarze książki z dedykacją od autorki, nagranie video z osobistym podziękowaniem od autorki i fragmentem czytanej książki, 1 godzinny video chat online z autorką, osobisty mail z podziękowaniem od autorki, jego imię (i nazwisko) zostanie umieszczone na stronie facebookowej Biura wypraw Moremi Africa.

Limit: 11 / 20 dostępnych

1 wspierających

3000 zł

Afrykańska historia miłości

Wybierz tę nagrodę

darczyńca otrzyma 3 egzemplarze książki z dedykacją od autorki, nagranie video z osobistym podziękowaniem od autorki i fragmentem czytanej książki, 1 godzinny video chat online z autorką, 1 zdjęcie z kolekcji Moremi Africa Boutique, osobisty mail z podziękowaniem od autorki, jego imię (i nazwisko) zostanie umieszczone na stronie facebookowej Biura wypraw Moremi Africa.

Limit: 9 / 10 dostępnych

Powrót do strony projektu