Dotujesz projekt "FORD Taunus #AkcjaRenowacja"

Wybierz nagrodę

5 wspierających

5 zł

Przybij piątkę!

Wybierz tę nagrodę

Przybij piątkę! trzymaj za nas kciuki i koniecznie podziel się nowiną z przyjaciółmi :D

2 wspierających

30 zł

Kluczowa decyzja - gałka zmiany biegów?

Wybierz tę nagrodę

Decyzja należy do ciebie - jaką zamontujemy gałę w dźwigni zmiany biegów? Wesprzyj projekt, zagłosuj w ankiecie i przybij piątkę ;) trzymaj kciuki i koniecznie podziel się nowiną z przyjaciółmi :D

60 zł

Kluczowa decyzja - fotele?

Wybierz tę nagrodę

Decyzja należy do ciebie - możemy pozostawić seryjne fotele które na pewno trzeba będzie obić na
nowo lub wymienić na bardziej rasowe - decyzja należy do Ciebie! Wesprzyj nas, zagłosuj w ankiecie i odbierz zestaw gadżetów :) m.in. smycz, brylok i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

1 wspierających

60 zł

Kluczowa decyzja - audio?

Wybierz tę nagrodę

Decyzja należy do ciebie - najlepsza muzyka to dźwięk silnika, ale i solidny soundsystem powinien się tam znaleźć. Co o tym sądzisz? Wesprzyj projekt, zagłosuj w ankiecie i odbierz zestaw gadżetów :) m.in. smycz, brylok i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

60 zł

Kluczowa decyzja - kółeczka?

Wybierz tę nagrodę

Decyzja należy do ciebie - oczyszczamy stare czy rozglądamy się za nowymi felgami i oponami - decyzja należy do Ciebie! Wesprzyj projekt, zagłosuj w ankiecie i odbierz zestaw gadżetów :) m.in. smycz, brylok i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

60 zł

Kluczowa decyzja - żółte tablice?

Wybierz tę nagrodę

Decyzja należy do ciebie - jako klasyk możemy go zarejestrować na żółtych tablicach lub pozostawić białe - my wolimy klasyczne - jak sądzisz? Wesprzyj projekt, zagłosuj w ankiecie i odbierz zestaw gadżetów :) m.in. smycz, brylok i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

90 zł

Kluczowa decyzja - obniżenie-podniesienie?

Wybierz tę nagrodę

Decyzja należy do ciebie - nie planujemy dużych zmian, a jedynie podkreślenie pięknej sylwetki. Co o tym sądzisz? Wesprzyj projekt, zagłosuj w ankiecie i odbierz zestaw gadżetów :) m.in. eko torba, smycz, brylok, i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

90 zł

Kluczowa decyzja - tapicerka?

Wybierz tę nagrodę

Decyzja należy do ciebie - szyjemy nową tapicerkę? Nasza propozycja to pozostanie w duchu epoki - ale można poszaleć.... Wesprzyj projekt, zagłosuj w ankiecie i odbierz zestaw gadżetów :) m.in. eko torba, smycz, brylok i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

90 zł

Kluczowa decyzja - oklejamy?

Wybierz tę nagrodę

Decyzja należy do ciebie - kiedy karoseria będzie gotowa - możemy poszaleć z folią chroniąc przy tym lakier - masz w głowie jakiś wzór na oklejenie? Kup cegiełkę, zagłosuj w ankiecie i odbierz zestaw gadżetów :) m.in. eko torba, smycz, brylok i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

120 zł

Kluczowa decyzja - szyberdach?

Wybierz tę nagrodę

Decyzja należy do ciebie - szyberdach zostaje, czy mamy go zaspawać? My proponujemy roletę, a Ty? Wesprzyj projekt, zagłosuj w ankiecie i odbierz zestaw gadżetów :) m.in. koszulkę, smycze, brylok i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

140 zł

Kluczowa decyzja - gazujemy?

Wybierz tę nagrodę

Decyzja należy do ciebie - w pojeździe jest zainstalowana stara niedziałająca już instalacja gazowana, pytanie jest proste - gazujemy? Wesprzyj projekt, zagłosuj w ankiecie i odbierz zestaw gadżetów :) m.in. koszulkę, smycze, brylok i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

160 zł

Kluczowa decyzja - skrzynia biegów?

Wybierz tę nagrodę

Decyzja należy do ciebie - czy zostawiamy starą zregenerowaną skrzynię 4 biegową czy szukamy 5 biegowej. Zdecyduj i pomóż w odbudowie Taunusa.
Kup cegiełkę, zagłosuj w ankiecie i odbierz zestaw gadżetów :) m.in. eko torbę, koszulkę, smycze, brylok i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

160 zł

Kluczowa decyzja - lakier?

Wybierz tę nagrodę

Decyzja należy do ciebie - jaki robimy lakier? Nasza propozycja czysta krew - czyli goła blacha z lakierem ochronnym, lub czerwony z białym dachem lub też kość słoniowa.... co Ty proponujesz?
Kup cegiełkę, zagłosuj w ankiecie i odbierz zestaw gadżetów:) m.in. eko torbę, koszulkę, smycze, brylok i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

250 zł

Kluczowa decyzja - zmiana silnika?

Wybierz tę nagrodę

Poważna decyzja przed Tobą - możemy zmienić cały napęd łącznie z motorem ale wiąże się to ze zmianą konstrukcyjną, masz propozycję? Nasza propozycja to podrasowanie - nie mocarne ale wystarczające!
A jako niespodziankę otrzymasz od nas zestaw gadżetów ;) m.in. koszulkę, eko torbę, smycze, brylok i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

500 zł

Mecenas

Wybierz tę nagrodę

Stajesz się szczęśliwym darczyńcom i mecenasem klasycznej motoryzacji - serdecznie dziękujemy! Oczywiście otrzymasz link do głosowania :D a jako upominek od nas zestaw gadżetów, m.in. leżak, koszulkę, eko torbę, smycze, brylok i inne niespodzianki :D od nas i naszych partnerów!

Limit: 100 / 100 dostępnych

4000 zł

Złoty Mecenas

Wybierz tę nagrodę

Serdecznie dziękujemy! Mamy plan na cały dzień ;) w tym oczywiście jazda testowa, i wiele innych niespodzianek jak leżak, koszulka, eko torba, smycze, bryloki i inne niespodzianki :D Oczywiście także otrzymasz link do głosowania!

Powrót do strony projektu