Dotujesz projekt "Urbex Couple - Film Krótkometrażowy"

Wybierz nagrodę

10 wspierających

10 zł

Cyfrowy plakat i ogromna wdzięczność!

Wybierz tę nagrodę

Nie ważne jak dużo wysyłasz, ważne że zrobisz ten niewielki krok i zdecydujesz się wesprzeć mój projekt. To mi wystarczy by być super wdzięcznym! Dostaniesz email z podziękowaniem ode mnie oraz cyfrową wersję plakatu filmu. PS. Każda kolejna nagroda zawiera w sobie nagrody z niższych progów.

21 wspierających

25 zł

Mamo patrz! Jestem w napisach końcowych!

Wybierz tę nagrodę

Za tą kwotę, czy tego chcesz czy nie, stajesz się częścią mojego filmu, dlatego twoje imię zostanie wymienione w napisach końcowych w sekcji " Specjalne Podziękowania"

2 wspierających

50 zł

Zajrzyj za kulisy!

Wybierz tę nagrodę

Za tą kwotę wyślę ci filmiki oraz zdjęcia zza kulis kręcenia mojego filmu. Sam zobaczysz jak wygląda i funkcjonuje studencki plan filmowy w Hollywood.

3 wspierających

100 zł

Cała ekipa ci dziękuje!

Wybierz tę nagrodę

Wyślę ci filmik z podziękowaniami od całej ekipy filmowej i aktorów. (nie zapominaj że dostajesz też wszystkie nagrody z poprzednich progów)

3 wspierających

200 zł

Coś do powieszenia na ścianie

Wybierz tę nagrodę

Przy tym ogromnym datku, wreszcie opłacalna jest dla mnie przesyłka ze Stanów do Polski, a więc dostaniesz ode mnie oficjalny, wydrukowany plakat filmu z moim podpisem.

500 zł

Pamiątka od całej ekipy filmowej

Wybierz tę nagrodę

Nie byłbym nawet w stanie wyrazić mojej wdzięczności za tą kwotę a co dopiero zrekompensować ją prezentem. Najlepsze co mogłem wymyślić, to wydrukowany, oficjalny plakat filmu z podpisami całej ekipy filmowej i aktorów dostarczony z Los Angeles prosto pod twoje drzwi.

1000 zł

Poważna nagroda za poważną inwestycję

Wybierz tę nagrodę

Dając mi tą kwotę zasadniczo dajesz mi 1/5 mojego filmu więc w pełni należy ci się tytuł współproducenta mojego filmu, twoje imię lub nazwa firmy na plakacie filmu, oraz ewentualne lokowanie produktu w moim filmie.

Powrót do strony projektu