Dotujesz projekt "Płyta Dziewanny"

Wybierz nagrodę

25 zł

Folkomaniak

Wybierz tę nagrodę

Otrzymujesz oficjalne podziękowania na fanpage'u Dziewanny, pamiątkową fotografię z autografem oraz elektroniczną wersję płyty.

11 wspierających

50 zł

Starszy Folkomaniak

Wybierz tę nagrodę

Otrzymujesz oficjalne podziękowania na fanpage'u Dziewanny i w albumowej książeczce, pamiątkową fotografię z autografem, wejściówkę na wybrany koncert (z wyłączeniem konkursowych/festiwalowych) oraz płytę.

6 wspierających

100 zł

Koneser

Wybierz tę nagrodę

Oj, nagród Ci tutaj dostatek. Otrzymujesz oficjalne podziękowania na fanpage'u Dziewanny i w albumowej książeczce, pamiątkową fotografię z autografem, pojedynczą wejściówkę na wybrany koncert (z wyłączeniem konkursowych/festiwalowych), płytę oraz ozdobny wisiorek wykonany własnoręcznie przez Dziewannę.

200 zł

Folkowy Weteran

Wybierz tę nagrodę

Tytuł zobowiązuje! Otrzymujesz oficjalne podziękowania na fanpage'u Dziewanny i w albumowej książeczce, pamiątkową fotografię z autografem, podwójne wejściówki na trzy wybrane koncerty (z wyłączeniem konkursowych/festiwalowych), płytę, ozdobny wisiorek wykonany własnoręcznie przez Dziewannę oraz drobną niespodziankę.

1 wspierających

350 zł

Patron

Wybierz tę nagrodę

To Ci historia! Otrzymujesz oficjalne podziękowania na fanpage'u Dziewanny i w albumowej książeczce (jako oficjalny Patron), pamiątkową fotografię z autografem, podwójne wejściówki na trzy wybrane koncerty (z wyłączeniem konkursowych/festiwalowych), płytę, ozdobny wisiorek wykonany własnoręcznie przez Dziewannę, drobną niespodziankę oraz wstęp na backstage w ramach wybranego koncertu!

1 wspierających

500 zł

Starszy Patron

Wybierz tę nagrodę

Dozgonna wdzięczność. Otrzymujesz oficjalne podziękowania na fanpage'u Dziewanny i w albumowej książeczce (jako oficjalny Patron), pamiątkową fotografię z autografem, podwójne wejściówki na trzy wybrane koncerty (z wyłączeniem konkursowych/festiwalowych), płytę, ozdobny wisiorek wykonany własnoręcznie przez Dziewannę, drobną niespodziankę, wstęp na backstage w ramach wybranego koncertu oraz zaproszenie na obiad z Dziewanną na terenie Śląska.

1000 zł

Sam-Wiesz-Kto, czyli Serdeczny-Wierny-Koneser

Wybierz tę nagrodę

Wow! Bogowie przecierają oczy! Otrzymujesz oficjalne podziękowania na fanpage'u Dziewanny i w albumowej książeczce (jako oficjalny Patron), pamiątkową fotografię z autografem, podwójne wejściówki na trzy wybrane koncerty (z wyłączeniem konkursowych/festiwalowych), płytę, ozdobny wisiorek wykonany własnoręcznie przez Dziewannę, drobną niespodziankę, wstęp na backstage w ramach wybranego koncertu, zaproszenie na obiad z Dziewanną (miasto do uzgodnienia) oraz wyjazd na koncert Dziewanny wraz z wokalistką i jej ekipą.

1500 zł

Wybraniec

Wybierz tę nagrodę

Szok i niedowierzanie. Otrzymujesz oficjalne podziękowania na fanpage'u Dziewanny i w albumowej książeczce (jako oficjalny Patron), pamiątkową fotografię z autografem, podwójne wejściówki na trzy wybrane koncerty (z wyłączeniem konkursowych/festiwalowych), płytę, ozdobny wisiorek wykonany własnoręcznie przez Dziewannę, drobną niespodziankę, wstęp na backstage w ramach wybranego koncertu, zaproszenie na obiad z Dziewanną (miasto do uzgodnienia), wyjazd na koncert Dziewanny wraz z wokalistką i jej ekipą oraz zaproszenie na wielką UCZTĘ :).

2000 zł

Patron Naczelny

Wybierz tę nagrodę

Ucztę w Walhalli masz już zapewnioną.
A co czeka Cię na ziemskim padole? :)
Otrzymujesz oficjalne podziękowania na fanpage'u Dziewanny i w albumowej książeczce (jako oficjalny Patron), pamiątkową fotografię z autografem, podwójne wejściówki na trzy wybrane koncerty (z wyłączeniem konkursowych/festiwalowych), płytę, ozdobny wisiorek wykonany własnoręcznie przez Dziewannę, drobną niespodziankę, wstęp na backstage w ramach wybranego koncertu, zaproszenie na obiad z Dziewanną (miasto do uzgodnienia) oraz specjalny koncert na terenie Śląska, którego miejsce uzgodnimy wspólnie :).

3000 zł

Wybrany z Wybranych

Wybierz tę nagrodę

Otrzymujesz oficjalne podziękowania na fanpage'u Dziewanny i w albumowej książeczce (jako oficjalny Patron), pamiątkową fotografię z autografem, podwójne wejściówki na trzy wybrane koncerty (z wyłączeniem konkursowych/festiwalowych), płytę, ozdobny wisiorek wykonany własnoręcznie przez Dziewannę, drobną niespodziankę, wstęp na backstage w ramach wybranego koncertu, zaproszenie na obiad z Dziewanną (miasto do uzgodnienia) i zaproszenie na całodzienną wyprawę w moje rodzinne strony, obejmującą różne beskidzkie atrakcje.

Powrót do strony projektu