Dotujesz projekt "W 365 dni do lepszego śpiewania"

Wybierz nagrodę

1 wspierających

10 zł

Srogi wdech

Wybierz tę nagrodę

Nabieramy powietrza! W zamian za Twoje wsparcie otrzymasz ode mnie mailowe podziękowanie. Dzięki Tobie stworzyliśmy jedno z naszych 365 ćwiczeń. Teraz wydech ;)

30 zł

Spokojny wydech

Wybierz tę nagrodę

Bardzo dobrze! Spokojnie możemy odetchnąć bo dzięki Tobie zrealizowaliśmy 3/365 ćwiczeń. Dostaniesz więc od nas drogą mailową podziękowania oraz jedno ćwiczenie mp3 na dobry początek.

1 wspierających

50 zł

Mormorando

Wybierz tę nagrodę

Po cichu już mruczymy! Sprawiłeś właśnie, że aż 5 z 365 ćwiczeń powstanie. To już pewne! Otrzymasz więc ode mnie 3 ćwiczenia oraz podziękowanie drogą elektroniczną.

100 zł

Crescendo!

Wybierz tę nagrodę

Widzisz co zrobiłeś? Coś MEGA! 10 ćwiczeń powstanie dzięki Tobie! Dostajesz więc ode mnie 5 ćwiczeń oraz osobiste podziękowania w formacie mp3 na wskazany przez Ciebie adres mailowy. To teraz do ćwiczeń :)

1 wspierających

250 zł

Dynamiczny rozwój akcji

Wybierz tę nagrodę

Akcja! Reakcja! Dostajesz ode mnie pierwszy miesiąc czyli AŻ 30 ĆWICZEŃ w zamian za Twoje nieocenione wsparcie oraz filmik z imiennym podziękowaniem za wsparcie ;) Dzięki Tobie mamy sfinansowany prawie cały miesięczny pakiet ćwiczeń! WOW!

500 zł

Vivo, vivo, vivo!

Wybierz tę nagrodę

50 ĆWICZEŃ? Dzięki Tobie! Dostajesz więc ode mnie 2 miesięczny pakiet ćwiczeń, podziękowanie imienne w formie filmiku oraz... imienne podziękowanie na moich portalach społecznościowych oraz stronie internetowej.

1000 zł

Prestissimo!

Wybierz tę nagrodę

Jesteś niesamowity przybyszu z kosmosu! Za Twoje NIEOCENIONE wsparcie stworzymy AŻ 100 ĆWICZEŃ! WOW WOW WOW! Dostaniesz więc ode mnie 6-miesięczny pakiet ćwiczeń, podziękowanie w formie filmiku, imienne podziękowanie na moich profilach w mediach społecznościowych oraz stronie internetowej. Jeśli poczujesz chęć masz ode mnie również godzinną konsultację wokalną, podczas której możesz mnie zapytać o wszystko, co związane z Twoim głosem ;) Postaram się dać Ci maksymalne wsparcie i motywację do podjęcia dalszych działań!

Limit: 6 / 6 dostępnych

Powrót do strony projektu