Dotujesz projekt "JANICKI WYDAJĄ PŁYTĘ!"

Wybierz nagrodę

10 zł

Mały Juhas

Wybierz tę nagrodę

Zostań małym pomocnikiem Janicka! W ramach podziękowań otrzymasz od Nas specjalnie przygotowane podziękowania w wersji elektronicznej na mail.

1 wspierających

20 zł

Mały Baca

Wybierz tę nagrodę

Mały Baco, pomożecie? Dorzuć grosz do naszej nowej płyty, a wyślemy Ci specjalne podziękowanie na mail oraz napiszemy o Tobie na naszym facebookowym profilu! Dołączysz do Janickowej rodziny!

2 wspierających

40 zł

Mały Zbójnik

Wybierz tę nagrodę

Mały Zbóju- potrzebujemy Cię! W ramach podziękowań otrzymasz od Nas przedpremierowe wydanie płyty w wersji elektronicznej, podziękowanie na mail oraz naszym fanpage'u na fb!

20 wspierających

50 zł

Mały Janicek

Wybierz tę nagrodę

Janicku, czy to Ty? Dorzuć się do zbiórki, a wyślemy Ci płytę z autografami wszystkich artystów, a Twoje nazwisko pojawi się w książeczce dodawanej do płyty! Otrzymasz od Nas również podziękowania w mediach społecznościowych.

16 wspierających

100 zł

Wielki Juhas

Wybierz tę nagrodę

Zostań prawdziwym Juhasem! W ramach podziękowań dostaniesz od Nas list z podziękowaniami, płytę z autografami oraz Janickową Koszulkę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

4 wspierających

250 zł

Wielki Baca

Wybierz tę nagrodę

Jesteś z Nami! W ramach podziękowań wyślemy Ci zestaw dla Niej dla Niego! Dwie koszulki, dwie płyty, zestaw gadżetów od Janicków oraz list gratulacyjny! Dodatkowo napiszemy o Tobie w mediach społecznościowych oraz na płycie!

2 wspierających

500 zł

Wielki Zbój!

Wybierz tę nagrodę

Brawo Ty! Zostałeś Zbójnikiem! W ramach podziękowania dostaniesz od Nas list z gratulacjami, dwie płyty, dwie koszulki, zestaw gadżetów oraz zaproszenie na WYJĄTKOWY koncert promujący nasz album! Dodatkowo napiszemy o Tobie w mediach i na płycie!

1 wspierających

1000 zł

JANICEK!

Wybierz tę nagrodę

Witamy w Janickach! W ramach podziękowań wyślemy Ci duży zestaw gadżetów od Janicków obejmujący wszystkie pozostałe pakiety, oraz zagramy dla Ciebie mini koncert (3o min) w wybranym przez Ciebie miejscu (koszty transportu pokrywa wspierający).

Powrót do strony projektu