PolandGetFit.pl

Projekt
zakończony
0
/ 20000 zł
0
wspierających
 

Zawsze miałam problem z początkiem. Planowanie szło mi lepiej niż realizacja. Odkładałam dietę, treningi, zawsze pojawiała się "jakaś" okazja. Odkąd zaczęłam biegać wszystko się zmieniło. Przeszłam na dietę, a w zasadzie zmieniłam styl żywienia i życia. Zastrzyk endorfin po treningu powoduje, że czuję że żyję na 100%! Podczas jednego z nich zrodził się pomysł na stworzenie portalu polandgetfit.pl - miejsca w sieci grupującego ciekawe źródła pomagające mistrzom odkładania diet i treningów na wprowadzenie zmiany, zmiany na lepsze! Znajdziemy tu zarówno trenera personalnego, siłownię lub klub fitness, a jeżeli cenimy kameralność - gotowe zestawy ćwiczeń do wykonywania w domu. Do tego lista cateringów dietetycznych - opcja dla zabieganych, lub ciekawe przepisy na fit dania, w tym fit słodkości. Dla lubiących jeść "na mieście" lista fit restauracji, cukierni i kawiarni.

thumb_69c0768_resize_1920_1080.jpg

Portal jest w fazie początkowe, buduję bazę ciekawych ofert i firm świadczących usługi w obszarze fitness.

Zbieram środki na działania marketingowe i reklamowe w sieci związane z promocją serwisu jak równie poszukiwania ambasadorów - specjalistów w sowich dziedzinach chcących publikować na PolandGetFit.pl oferty, które uważają za atrakcyjne, a mogą pomóc innym zainteresowanym w rozwoju.

Zapraszam wszystkich fit freak'ów i tych, którzy jeszcze nimi nie są na polandgetfit.pl


O mnie:

thumb_5dade19_resize_1920_1080.jpgAgata Andruszkiewicz, z wykształcenia informatyk, od 15 lat związana zawodowo z IMM. Prywatnie mama 2 synów: 8-letniego oraz 11-miesięcznego. Doba jest dla mnie notorycznie za krótka, ale mimo wszystko staram się łączyć macierzyństwo z pracą oraz pasją do biegania.

Zapraszam do bliższego poznania PolandGetFit na thumb_fc1ed71_resize_1920_1080.pngPolandGetFit thumb_e49386b_resize_1920_1080.pngAgathaAn_b


Regulamin komentowania